22. 7. 2013,
11.26

Carlo Ancelotti Real Madrid Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo

Ponedeljek, 22. 7. 2013, 11.26

Italijanski strokovnjak Carlo Ancelotti, ki se je pred novo sezono usedel na vroči stolček madridskega Reala, je prvo tekmo na klopi ''galaktikov'' začel z zmago 6:0 proti Bournemouthu.

Mrežo novopečenega angleškega drugoligaša je začel parati kdo drug kot Cristiano Ronaldo. Prvega je dosegel s prekrasnim prostim strelom v 21. minuti, v 40. minuti pa je izkoristil napako domače obrambe in brez težav še povišal vodstvo. Izid prvega polčasa je postavil nemški reprezentant Sami Khedira.

V drugem polčasu sta se med strelce vpisala po pisanju večine medijev še odhajajoča Argentinca Gonzalo Higuain in Angel di Maria ter novinec v moštvu, Brazilec Casemiro.