5 let, 3 mesece

Robert Berić Rapid Dunaj

Sobota, 18. 7. 2015, 16.53

Robert Berić začel tam, kjer je končal

Slovenski napadalec na začasnem delu pri dunajskem Rapidu Robert Berić se je izkazal že na prvi uradni tekmi nove sezone.

Slovenski napadalec, ki je v prejšnji sezoni zabil kar 27 prvenstvenih golov, je v petek z Rapidom odprl novo sezono in v prvem krogu avstrijskega pokala premagal nižjeligaša Weiz v gosteh s 5:1.

Pred 2500 navijači je Robert Berić, ki je igral 70 minut, dve minuti pred odhodom na klop zadel za 4:1. Pred tem je podal za vodstvo Rapida s 3:0.

Štiriindvajsetletni napadalec je sicer še vedno na tarči številnih večjih evropskih klubov, a so se v zadnjih dneh namigovanja o njegovem odhodu umirila. Vseeno pa je do konca poletnega prestopnega roka še kar nekaj časa, zato se lahko zgodi, da bo odšel.