FC Litija Dobovec futsal

Petek, 7. 2. 2014, 22.51

5 mesecev

Na Škofijah 16 golov, velik preobrat Litije

V 13. krogu rednega dela 1. SFL je Oplast doma s 5:2 ugnal Sevnico, pozitiven niz v letu 2014 pa je nadaljeval tudi Puntar, ki je bil tokrat s 3:1 boljši od Dobovca Trgovin Jager.

Prava dramo pa so ljubitelji futsala videli v Litiji, kjer je RE/MAX Brezje v 35. minuti vodil s 4:2. Potem so domači strnili svoje vrste in v 40. minuti je Jasmin Begič zabil dvakrat za končnih 5:4.

Na Škofijah so gledalci videli kar 16 zadetkov, z 9:7 so slavili domačini. Zmago in tri točke so si zagotovili v zadnji minuti z dvema goloma Tineta Kapuna.