8 let, 3 mesece

Tim Matavž PSV Eindhoven

Petek, 3. 2. 2012, 11.59

Matavž razigran tudi v pokalu (video)

Slovenski reprezentant Tim Matavž je pomagal PSV-ju do preboja v polfinale nizozemskega pokala. Pri zmagi s 3:2, vsi goli so padli v prvem polčasu, je prispeval drugi zadetek.

Nogometaši PSV-ja so v četrtfinalu nizozemskega pokalnega tekmovanja upravičili vlogo favorita na tekmi z moštvom NEC Nijmegen. Na domačem štadionu Philips so zmagali s 3:2. Vsi zadetki so padli v prvem polčasu, v 41. minuti pa se je med strelce vpisal Tim Matavž. Takrat je PSV prešel v vodstvo z 2:1. Primorec je odigral vso tekmo, v polfinalu pa čaka ''rdeče-bele'' Heerenveen (20. marec). V drugem polfinalu se bosta pomerila AZ Alkmaar in Heracles. Oglejte si zadetek.