3 leta, 9 mesecev

futsal superpokal Podčetrtek FC Litija KMN Bronx Škofije

Petek, 13. 9. 2013, 20.14

Litijanom letošnji superpokal v dvoranskem nogometu

Nogometaši Litije so zmagovalci letošnjega superpokala v dvoranskem nogometu. Branilci naslova in državni prvaki so v Podčetrtku premagali Bronx Škofije s 3:1 (1:1).

V deseti izvedbi tega tekmovanja so pred 200 gledalci povedli nogometaši s Škofij, potem ko je Borut Ručna v sedmi minuti dosegel avtogol. Deset minut pozneje so Litijani izenačili prek Mileta Simeunovića, zmago pa je Litijanom prinesel Damir Pertič z zadetkoma v 27. in 38. minuti.

Državno prvenstvo v dvoranskem nogometu se bo začeli v petek. Pari prvega kroga so RE/MAX Brezje Maribor - Oplast Kobarid, Dobovec Trgovine Jager - Litija, Puntar - Bronx Škofije ter Velike Lašče - Sevnica.