Denis Petrić francoski pokal Robert Berić Rene Krhin Jan Repas Nantes

Ponedeljek, 6. 1. 2020, 0.22

Francoski pokal, 3. krog

Berić s klopi spremljal zmago St. Etienna, lažji trening za PSG

1

Rene Krhin | Nantes se je brez večjih težav uvrstil v 4. krog. Drugi zadetek je dosegel v četrti minuti sodnikovega podaljška, ko je za kanarčke igral tudi Rene Krhin. | Foto Reuters

Francoski nogometni klubi so v leto 2020 vstopili s pokalnimi tekmami. Robert Berić je s St. Etiennom s 3:0 ugnal tretjeligaško ekipo Basta Borgo. Slovenec je obračun spremljal s klopi za rezerve. V nedeljo je bil na delu tudi najboljši francoski klub PSG, ki je s kar 6:0 premagal ekipo Linas-Montlhery. V soboto je Nantes s pomočjo Reneja Krhina, ki je v igro vstopil v 89. minuti, in brez Denisa Petrića gostoval pri nižjeligašu Bayonneju in ga premagal z 2:0, drugoligaš Caen je brez Jana Repasa v gosteh odpravil Guichen (2:1).