11.34

Saša Vujačić

Ponedeljek, 17. 9. 2012, 11.34

Vujačić poražen z Efesom

V finalu pripravljalnega turnirja je Banvit po nori zadnji četrtini premagal Anadolu Efes z 78:74. Pri poražencih je Saša Vujačić končal pri 15 točkah, za zmagovalce jih je Vladimir Štimac dosegel 18.

Košarkarji Efesa so bili večino tekme boljši nasprotnik. Vodili so v prvih treh četrtinah, pred zadnjimi desetimi minutami z 8 točkami prednosti (69:61), vendar nato do konca dosegli le pet točk in izgubili. Ob zaključku tekme, pri rezultatu 74:76 za Banvit, je imel Kerem Tunceri met za zmago, vendar ni zadel poskusa za tri točke. Za najkoristnejšega igralca turnirja je bil izbran Štimac, ki je v finalu 18 točkam dodal še 12 skokov. Pri Efesu je 18 točk dosegel Jordan Farmar.