7 let, 12 mesecev

HDD Olimpija Bolzano Žiga Pance liga EBEL

Torek, 25. 11. 2014, 12.45

Pance zadel in premagal Olimpijo

Bolzano za Olimpijo še naprej ostaja nerešljiva uganka, saj zmaji tudi na šestem medsebojnem srečanju niso našli recepta za prvo zmago nad lisicami, ki so slavile s 3:0.

Za zmaje, ki so odigrali še tretjo tekmo v štirih dneh, je bil to 16 poraz sezone, enega od treh zadetkov je za hrbet Andyja Chioda pospravil tudi dolgoletni član ljubljanskega moštva Žiga Pance.

Hokejistom Znojma ni uspelo zmagati še osmič zapored, za orle je bil usoden Celovec. V Gradcu je dvoboj vrha pripadel Salzburgu, ki je do zadnje tretjine zaostajal z 0:2, nato pa v odločilnih 20 minutah zadel trikrat in odločil derbi. Miha Verlič je tako ostal brez točk, novih dveh in prevzema vodstva pa se veselijo rdeči biki, za katere ni nastopil vratar Luka Gračnar, ki še okreva po operaciji dlani. Linška črna krila so doma s 5:1 nadigrala madžarske hudiče.