16.07

odbojka 1 DOL Zgornja Gorenjska Iztok Kšela Formis

Sobota, 18. 4. 2015, 16.07

Gorenjke po letu dni spet med najboljšimi

Odbojkarice Zgornje Gorenjske se vračajo med prvoligaško smetano, potem ko so bile na dveh tekmah boljše od ekipe Zreč.

Izbranke Iztoka Kšele so prvo tekmo pred domačimi gledalci zmagale brez izgubljenega niza (3:0), kar je pomenilo, da v Zrečah potrebujejo le en niz. To jim je uspelo že drugem, ko so izenačile na 1:1 in dokončno razblinile vse dvome, kdo se bo preselil v 1. ligo.

Gorenjke se tako po letu dni spet vračajo med najboljše v Sloveniji, ekipa Kostmann Slovenj Gradec pa se po osvojenem zadnjem mestu v zeleni skupini po letu dni seli nazaj v drugo ligo.

Odbojkarice Swatycomet Zreče bodo imele še popravni izpit, saj se lahko v prvo ligo uvrstijo, če premagajo Formis. Tekmi (doma in v gosteh) bosta v začetku meseca maja.