Torek,
18. 2. 2025,
9.15

Osveženo pred

2 dneva, 10 ur

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Orange 8,91

Natisni članek

Natisni članek

Plavi orkestar Saša Lošić

Torek, 18. 2. 2025, 9.15

2 dneva, 10 ur

To je Slovenka, ki jo Saša Lošić ljubi že več kot 20 let #foto

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Orange 8,91
Plavi orkestar, Arena Zagreb | Saša Lošić - Loša na valentinovem koncertu v Areni Zagreb | Foto Goran Stanzl/Pixsell

Saša Lošić - Loša na valentinovem koncertu v Areni Zagreb

Foto: Goran Stanzl/Pixsell

Na koncertu Plavega orkestra v Zagrebu je bila v občinstvu tudi partnerka pevca Loše.

Saša Lošić - Loša, frontman skupine Plavi orkestar, je že več kot 20 let v zvezi s Slovenko Špelo Možina, a svoje zveze v javnosti ne izpostavljata. Ob valentinovem koncertu Plavega orkestra v Areni Zagreb pa so Špelo med občinstvom opazili fotografi.

Lošićeva partnerka Špela | Foto: Goran Stanzl/Pixsell Lošićeva partnerka Špela Foto: Goran Stanzl/Pixsell

Par zadnjih nekaj let živi na Dunaju, kamor sta se preselila zaradi njene službe, je poročal Dnevni avaz. Možina namreč dela v diplomaciji in so jo v avstrijsko prestolnico premestili iz Sarajeva, kjer je pred tem delala več let, na Dunaj pa je z njo odšel tudi Lošić.

Loša: O ljubezni se ne govori

Frontman Plavega orkestra se je sicer pred zagrebškim koncertom za In Magazin razgovoril prav o tem, zakaj svojega ljubezenskega življenja v javnosti ne izpostavlja. "Ljubezen je kot ptica. Če jo preveč analiziraš, če govoriš o njej, pobegne kot ptica," je izjavil, "o ljubezni se ne govori, ampak se jo občuti."

Oglejte si še:

Plavi orkestar, Saša Lošić Loša
Trendi Plavi orkestar bodo v Ljubljani prvič po 35 letih spet skupaj
Saša Lošić Loša
Trendi Saša Lošić - Loša: Ob vrnitvi v Sarajevo sem ugotovil, da sem postal Slovenec #intervju