Ponedeljek, 19. 11. 2012, 8.34
8 let, 11 mesecev
Carla Bruni se vrača v manekenske vode

Carla Bruni dokazuje, da še ni za staro šaro. Po tem, ko njen mož Nicolas Sarkozy ni bil izvoljen za predsednika Francije, se lahko spet osredotoča na svoje stare konjičke. Tako se je pred kratkim spet preizkusila kot manekenka. Svoj obraz je posodila za oglas podjetja Parrot, francoske znamke za slušalke in druge mobilne in elektronske pripomočke.
Na črno-beli fotografiji je Carla Bruni videti zelo mladostniško. Čeprav je k popolnemu videzu pripomogel tudi photoshop, pa je treba priznati, da je 44-letna nekdanja manekenka še vedno zelo vroča in bi lahko tudi danes pometla z mlajšo konkurenco.
Brunijeva je privolila k sodelovanju v kampanji predvsem zato, ker Parrot podpira Musique Pour Tous, to je poseben program fundacije Carla Bruni-Sarkozy Foundation.
Hkrati z manekenstvom pa se Carla ukvarja tudi z glasbo. Pred kratkim je posnela duet z alžirskim pevcem Enricom Maciasom.