SiolNET. Sportal ZOI
0,00

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Kdo so nagrajenci olimpijskega 360° kviza

0,00

termometer

 | Foto:

Ste med nagrajenci interaktivnega olimpijskega kviza in drugih olimpijski aktivnosti? Preverite!

Nagrajenci igre Ujemite Jakova Faka:

  • olimpijska denarnica: Meta Radovan in Andrej Godec
  • paket čokolad: Ana Marolt in Mark Frank

 

Nagrajenci Siolovega klepetalnika:

  • paket čokolad: Ferdo Rosnaky, Ksenja Čurin, Sandi Gabrijelčič, Peter Žilavec, Janko Mohar

 

OLIMPIJSKI 360-stopinjski kviz

Žrebanje 1. 3. 2018

  • počitnice na Bledu za dva v Glampingu Gozdne vile: Andraž Hočevar
  • plišasta maskota Foksi:
    • Luka Lužnik, Ljubljana - Šentvid
    • Lenart Cvirn, Kamnik
    • Branko Terplan, Murska Sobota
    • Biserka Štular, Ljubljana
    • Marjeta Mrakič, Bovec
  • paket čokoladic:
  • Zlatko Klopčič, Moravče
  • Lidija Brence, Izola
  • Suzana Pustinek, Mislinja
  • Alojzij Pivk, Godovič
  • Tamara Curk, Vipava
  • Aleksandra Mežnar, Velenje
  • Bogomir Batič, Šempas
  • Mateja Valenčič, Ilirska Bistrica
  • Rudi Colner, Brestanica
  • Boris Kogoj, Deskle

 

Žrebanje 21. 2. 2018

    • palica za selfije: Mojca Jesen, Vrhnika in Stanko Cizel, Dol pri Ljubljani
    • blok: Angela Petek, Ptuj in Rudi Naglič, Smlednik
    • paket čokoladic:
      • Vlasta Vrbančič, Petrovče
      • Bojan Žvikart, Cerklje na Gorenjskem
      • Tomaž Švagelj, Štanjel
      • Metka Pezdirec, Metlika
      • Liljana Vebergros, Kranj

 

Žrebanje 14. 2. 2018

    • palica za selfije: Luka Kosmač, Žirovnica in Boštjan Jambrovic, Limbuš
    • blok: Janja Mirnik, Nazarje in Bojan Zvikart, Cerklje na Gorenjskem
    • paket čokoladic:
      • Robert Sekac, Medvode
      • Bojan Cankar, Kranj
      • Špela Kotnik, Kranj
      • Aljaž Hribar, Moravče
      • David Hrvatin, Šmarje

 

Žrebanje 7. 2. 2018

  • 2-krat palica za selfije: Zvonka Lokar, Radovljica in Mateja Sakelšek, Celje
  • 2-krat blok za pisanje: Špela Markun, Golnik in Draga Mrak, Hrušica
  • 5-krat paket čokolad:
    • Angela Petek, Ptuj
    • Zala Zupanič, Velenje
    • Andrej Feus, Ljubljana
    • Mojca Marija Adamlje, Zagorje ob Savi
    • Anja Majcenic, Jurovski Dol

Vabljeni, da spoznate vse discipline na olimpijskih igrah >>

 

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin