7 let, 12 mesecev

Slovenj Gradec 2011 Trimo Dobova

Sreda, 13. 8. 2014, 11.31

Gorenjevih plus 17 proti Slovenj Gradcu (video)

Velenjski rokometaši so odigrali tekmo proti sosedom iz Slovenj Gradca, novim prvoligašem, s katerimi se bodo pomerili tudi v prvem krogu prvenstva. Trimo je bil boljši od Dobove.

Rokometaši Gorenja so na prijateljski tekmi premagali Slovenj Gradec 2011. Trener Gorenja Ivan Vajdl, pred leti je vodil tudi tokratne nasprotnike, je oblikoval tri skupine igralcev, ki so igrale po 20 minut. Gostje so se predstavili v lepi luči in bodo v prvi ligi za marsikoga zelo trd zalogaj, so sporočili iz velenjskega kluba.

Druga tekma, prva zmaga za Trimo

Rokometaši Trima so odigrali drugo pripravljalno tekmo. Tokrat so se pomerili s 1.B-ligašem iz Dobove v tamkajšnji dvorani. Domačini so bili trd nasprotnik, na koncu pa so Dolenjci vendarle zmagali z 29:24 (11:13). Pri Trimu se je postava menjala na deset ali 15 minut, tudi Dobova se je pokazala v bojeviti luči. Naslednja tekma Trebanjce čaka že danes, ko se bodo v Mokronogu pomerili s Krko.