SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

8. avgust

0

termometer

Ponedeljek, 8. avgust:
        končne odločitve (14)
Plavanje        -      Rio/Barra: skoki v vodo
                 21.00 finale sinhrono 3 m moški
                -03.00 (9.8.) Rio/Barra: finale
                       200 m prosto moški
                       100 m hrbtno ženske
                       100 m hrbtno moški
                       100 m prsno ženske
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 57 kg, moški do 73 kg
Sabljanje       -22.15 Rio/Barra: sablja ženske, za 3. mesto, finale
Gimnastika      -21.00 Rio/Barra: finale mnogoboj ekipno moški
Dviganje uteži  -20.30 Rio/Barra: ženske do 58 kg
                 00.00 Rio/Barra: moški do 62 kg
Ragbi           -23.30 Rio/Deodoro: ženske, za 3. mesto, finale
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: finale
                 17.00 10 m zračna puška moški
                 20.00 trap moški

        ostala tekmovanja:
Tenis           -15.45 Rio/Barra: 2. krog, moški posamezno, ženske
                       posamezno, moški dvojice, ženske dvojice
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       200 m prosto ženske
                       200 m delfin moški
                       200 m mešano ženske
                -03.00 (9.8.) Rio/Barra: polfinale
                       200 m prosto ženske
                       200 m delfin moški
                       200 m mešano ženske
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (9.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (9.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje, ženske
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (9.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanje, ženske
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, laser; ženske RX:X,
                       laser radial
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanje, četrtfinale, ženske
                       do 57 kg, moški do 73 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -      posamezniki
                 15.00 Rio/Barra: 3. krog ženske, moški
                 01.30 (9.8.) Rio/Barra: 4. krog ženske, moški
Odbojka na mivki-      predtekmovanje
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 02.00 (9.8.) Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: tridnevno tekmovanje,
                       posamezno, ekipno
Kajak kanu      -17.30 Rio/Deodoro: slalom, predtekmovanje C2 moški,
                 K1 ženske
Boks            -16.00 Rio/Barra: moški polmušja, veltrska,
                       srednja, težka
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: sablja ženske, 1./2. krog, osmina
                       finala, četrtfinale
                 21.00 polfinale
Hokej na travi  -      predtekmovanje, ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 00.30 (9.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: polfinale moški enojec,
                       polfinale ženske enojec
                       repesaž ženske: dvojec, lahki dvojni dvojec,
                       dvojni četverec
                       repesaž moški: lahki dvojni dvojec, dvojni
                       četverec, četverec
                       predtekmovanje ženske: osmerec
                       predtekmovanje moški: osmerec
Ragbi           -      ženske
                 17.30 Rio/Deodoro: za razvrstitev
                 19.30 Rio/Deodoro: polfinale
                 22.30 Rio/Deodoro: za razvrstitev
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: kvalifikacije
                 14.00 10 m zračna puška moški
                 14.30 trap moški, 2. dan
Vaterpolo       -      predtekmovanje, moški
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme
                 00.30 (9.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: moški, ženske, šestnajstina
                       finala, osmina finala
                 20.00 druga serija

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin