SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

11. avgust

0

termometer

Četrtek, 11. avgust:
končne odločitve (19):
Plavanje        -03.00 (12.8.) Rio/Barra: finale
                       200 m prsno ženske
                       200 m hrbtno moški
                       200 m mešano moški
                       100 m prosto ženske
Kolesarstvo     -23.21 Rio/Barra: velodrom, finale
                       ekipni sprint moški
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 78 kg, moški do 100 kg
Namizni tenis   -01.30 (12.8.) Rio/Barra: moški posamezno, za 3. mesto
                 02.30 (12.8.) finale
Kajak/kanu      -19.15 Rio/Deodoro: slalom finale C2 moški, K1 ženske
Sabljanje       -22.00 Rio/Barra: meč ženske ekipno, za 3. mesto, finale
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: finale
                       moški: dvojec, dvojni dvojec, lahki četverec
                       ženske: dvojni dvojec
Gimnastika      -21.00 Rio/Barra: finale mnogoboj ženske
Ragbi           -23.30 Rio/Deodoro: moški za 3. mesto, finale
Strelstvo       -17.00 Rio/Deodoro: finale
                       malokalibrska puška trojni položaj 50 m ženske
Lokostrelstvo   -21.27 Rio/Maracana: posamezno ženske, za 3. mesto, finale

        ostala tekmovanja:
Tenis           -17.00 Rio/Barra: četrtfinale: moški posamezno, mešano
                       polfinale: ženske, ženske dvojice
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       50 m prosto moški
                       800 m prosto ženske
                       100 m delfin moški
                       200 m hrbtno ženske
                 03.00 (12.8.) Rio/Barra: polfinale
                       50 m prosto moški
                       200 m hrbtno ženske
                       100 m delfin moški
Kolesarstvo     -21.00 Rio/Barra: velodrom
                       ekipni sprint moški, ekipno zasledovanje
                       ženske, ekipno zasledovanje moški
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (12.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (12.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje, moški
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (12.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanje, moški
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (12.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Golf            -12.30 Rio/Barra: moški 1. dan
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški RS:X, finn, 470er;
                       ženske RS:X, 470er; mešano nacra 17
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale
                       ženske do 78 kg, moški do 100 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: polfinale moški
Odbojka na mivki-      predtekmovanje
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 6 tekem ženske, moški
                 02.00 (12.8.) Rio/Copacabana: 2 tekmi, 4 tekme
                       srečni poraženci ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura, 2. dan
Kajak Kanu      -17.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale C2 moški,
                       K1 ženske
Badminton       -13.00 Rio/Barra: predtekmovanja
Boks            -16.00 Rio/Barra: 1/16 finala moški peresna, polvetrska
                       osmina finala: veltrska, poltežka
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: meč ženske ekipno
Hokej na travi  -      predtekmovanje ženske
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 00.30 (12.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanja moški
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: polfinale
                       enojec moški; enojec ženske
Ragbi           -      moški
                 17.30 Rio/Deodoro: za razvrstitev
                 19.30 Rio/Deodoro: polfinale
                 22.30 Rio/Deodoro: za razvrstitev
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       malokalibrska puška trojni položaj 50 m ženske
Vaterpolo       -      predtekmovanja ženske
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: posamezno ženske

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin