SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

10. avgust

0

termometer

Sreda, 10. avgust:
končne odločitve (20)
Plavanje        -      Rio/Barra: skoki v vodo, finale
                 21.00 3 m sinhrono moški
                -03.00 (11. 8.) Rio/Barra: finale
                       200 m prsno moški
                       200 m delfin ženske
                       100 m prosto moški
                       4 x 200 m prosto ženske
Kolesarstvo     -13.30 Rio/Barra: kronometer ženske
                -15.00 Rio/Barra: kronometer moški
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 70 kg, moški do 90 kg
Namizni tenis   -      Rio/Barra: ženske posamezno
                 01.30 (11.8.) za 3. mesto
                 02.30 (11.8.) finale
Kajak/Kanu      -20.15 Rio/Deodoro: slalom, finale K1 moški
Sabljanje       -00.20 (11.8) Rio/Barra: floret, ženske posamezno,
                       za 3. mesto, finale
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: finale
                       dvojni četverec moški
                       dvojni četverec ženske
Gimnastika      -21.00 Rio/Barra: mnogoboj finale moški
Dviganje uteži  -20.30 Rio/Barra: ženske do 69 kg, moški do 77 kg
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: finale
                 17.00 pištola 50 m moški
                 20.00 dvojni trap moški

        ostala tekmovanja:
Nogomet         -      predtekmovanja, moški
                       skupina A:
                 03.00 (11.8.) Salvador: 1 tekma
                 00.30 (11.8.) Sao Paulo: 1 tekma
                       skupina B:
                 01.00 (11.8.) Salvador: 1 tekma
                 01.00 (11.8.) Sao Paulo: 1 tekma
                       skupina C:
                 21.00 Belo Horizonte: 1 tekma
                 21.00 Brasilia: 1 tekma
                       skupina D:
                 18.00 Belo Horizonte: 1 tekma
                 18.00 Brasilia: 1 tekma
Tenis           -15.45 Rio/Barra: 3. krog moški, četrtfinale; ženske
                       polfinale dvojice, 1. krog mešani pari
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       100 m prosto ženske
                       200 m hrbtno moški
                       200 m prsno ženske
                       200 m mešano moški
                       4 x 200 m prosto ženske
                -03.00 (11.8.) Rio/Barra: polfinale
                       100 m prosto ženske
                       200 m hrbtno moški
                       200 m prsno ženske
                       200 m mešano moški
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.15 Rio/Deodoro: 1 tekma
                 20.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanja moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (11.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (11.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje, ženske
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (11.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanja, ženske
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (11.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Jadranje        -18.00 Rio/Copacabana: moški laser, finn, 470er;
                       ženske laser radial, 470er; mešano nacra 17
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale
                       ženske do 70 kg, moški do 90 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -15.00 Rio/Barra: polfinale, ženske
Odbojka na mivki-      predtekmovanja
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 02.00 (11.8.) Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura, 1. dan, posamezno, ekipno
Kajak/kanu      -18.30 Rio/Deodoro: slalom, polfinale K1 moški
Boks            -16.00 Rio/Barra: moški, polmušja, težka, poltežka,
                       peresna, polveltrska
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: floret ženske posamezno, sablja
                       moški posamezno
Hokej na travi  -      predtekmovanje ženske
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                       predtekmovanje moški
                 00.30 (11.8.) Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: polfinale ženske: dvojec,
                       lahki dvojni dvojec, enojec
                       polfinale moški: lahki dvojni dvojec,
                       četverec, enojec
                       repesaž: osmerec ženske, moški
Ragbi           -      moški
                 16.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
                 21.00 Rio/Deodoro: za razvrstitev
                 22.00 Rio/Deodoro: četrtfinale
Strelstvo       -14.00 Rio/Deodoro: kvalifikacije
                       pištola 50 m moški
                       dvojni trap moški
Vaterpolo       -      predtekmovanja moški
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme
                 00.30 (11.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: posamezno moški, ženske, 1/16
                       finale, osmina finala
                 20.00 2. serija

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin