SiolNET. Sportal Olimpizem
0,04

termometer

  • Messenger
  • Messenger
Olimpijski plemenici Jakovu Faku in Žanu Koširju

OKS podelil nagrade za lansko leto

0,04

termometer

Žan Košir Jakov Fak
Prejemnika olimpijske plamenice Žan Košir in Jakov Fak. Foto: Urban Urbanc/Sportida

Olimpijski komite Slovenije (OKS) je podelil nagrade za lansko leto, razen najvišjih. Olimpijske plamenice in velike statue so bile slovesno izročene na prireditvi Športnik leta 2018, ki je bila 19. decembra v Cankarjevem domu v Ljubljani.

Plamenice dobijo športniki, ki osvojijo odličja na olimpijskih igrah. Lani sta bili v Južni Koreji na zmagovalnih stopničkah s srebrno in bronasto kolajno deskar na snegu Žan Košir in biatlonec Jakov Fak, ki sta priznanje prejela na odru Gallusove dvorane Cankarjevega doma.

Ivana Knöll Sportal Slovenci obupali: Nikoli ne bomo kot Hrvati

Tedaj velike statue zaradi tekmovalnih obveznosti ni dobil alpski smučar Žan Kranjec, ki je priznanje za četrto mesto v veleslalomu na OI prejel tokrat. "Imam počitnice, 14 dni, tri tedne bom prost, še nedavno tega smo trenirali, po premoru pa znova," je bil kratek Kranjec, ki se je s tekmovalnimi dosežki izkazal tudi v nedavno končani zimski sezoni.

Žan Kranjec: Imam počitnice. Žan Kranjec: Imam počitnice. Foto: Bojan Puhek

V neposredni bližini sedeža OKS v največjem nakupovalnem središču v državi so se na prireditvi uvodoma spomnili prav lanskih februarskih OI v Pjongčangu, nato pa so navzoči videli še filmsko upodobitev olimpijskega festivala najmlajših pri nas, ki 9. februarja letos v Kranjski Gori ni imel nobenega tekmovalnega naboja, bil je zgolj druženje najmlajših prek športa.

"Danes podoživljam tisto, kar dajete v časih tekmovanj celotnemu slovenskemu narodu. Žal pa športu ni odmerjen ustrezen denarni kolač, a ne bi danes so tem. Raje bi izpostavil, da nas šport združuje in tako bo tudi naprej," je pred podelitvijo nagrajence nagovoril predsednik OKS Bogdan Gabrovec.

PREGLED PREJEMNIKOV PRIZNANJ OKS V 2018

OLIMPIJSKA PLAMENICA:

  • za osvojeno medaljo na igrah poletne ali zimske olimpiade
  • za dosežen olimpijski rekord

ZLATA PLAKETA - trenerji športnikov, ki prejmejo veliko statuo

 

                PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

TRENER

FAK

JAKOV

SMUČANJE - BIATLON

20 km

2

OI

KOS TOMAŠ,

VELEPEC UROŠ

KOŠIR

ŽAN

SMUČANJE - DESKANJE

paralelni veleslalom

3

OI

DEMŠAR JERNEJ

VELIKA STATUA:

  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v olimpijski disciplini v absolutni konkurenci ali dosežen svetovni rekord v isti disciplini
  • za doseženo 1. mesto v končni uvrstitvi svetovnega pokala v olimpijski disciplini v absolutni konkurenci
  • za doseženo 4. do 6. mesto na olimpijskih igrah
  • za osvojeno medaljo na para olimpijskih igrah invalidov

ZLATA PLAKETA - trenerji športnikov, ki prejmejo veliko statuo

                PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

TRENER

GARNBRET

JANJA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

kombinacija

1

SP

HREN GORAZD

TRSTENJAK

TINA

JUDO

do 63 kg

3

SP

FABJAN MARJAN

KAVGIČ

ADIN

KOŠARKA 3x3

 

3

SP

VIDIC MATIC

OVNIK

GAŠPER

 

 

 

 

 

FINŽGAR

SIMON

 

 

 

 

 

SREBOVT

ANŽE

 

 

 

 

 

KLAVORA

ROK

GIMNASTIKA-ŠPORTNA

parter

1

SPP k.u.

JOVANOVIĆ DEJAN

KRANJEC

ŽAN

SMUČANJE-ALPSKO

veleslalom

4

OI

BERGANT KLEMEN

DAMJAN

JERNEJ

SMUČANJE-SKOKI

ekipno-velika skakalnica

5

OI

JANUS GORAN

SEMENIČ

ANŽE

 

 

 

 

 

BARTOL

TILEN

 

 

 

 

 

PREVC

PETER

 

 

 

 

 

ČEBAŠEK

ALENKA

SMUČANJE-TEK

šprint štafeta-dvojice

6

OI

SARACCO STEFANO

LAMPIČ

ANAMARIJA

 

 

 

 

 

MALA STATUA:

  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu ali dosežen svetovni rekord v ne olimpijski športni panogi, ki jo priznava MOK v absolutni konkurenci
  • za doseženo 2. ali 3. mesto v končni uvrstitvi svetovnega pokala v olimpijski disciplini v absolutni konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu ali evropski rekord v olimpijski disciplini v absolutni konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v olimpijski disciplini v konkurenci mlajših članov
  • za doseženo 1. mesto na svetovnem prvenstvu invalidov ali dosežen svetovni rekord

SREBRNA PLAKETA - trenerji športnikov, ki prejmejo malo statuo

                PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

TRENER

OVEN

SIMON

KAJAK KANU-SPUST

K-1

1

SP

MASLE SREČO

COF

BLAŽ

KAJAK KANU-SPUST

C-1 šprint

1

SP

MARUŠIČ FEDJA

ŽNIDARČIČ

NEJC

KAJAK KANU-SPUST

K-1 šprint

1

SP

ABRAMIČ JERNEJ

OROŽ

DUŠAN

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

preleti-ekipno

 

SR

/

NAPRET

JOŠT

 

 

 

 

 

SUŠA

PRIMOŽ

 

 

 

 

 

GABERŠEK

BOJAN

 

 

 

 

 

DEBELJAK

VID

KAJAK KANU-SPUST

K-1 šprint

2

SP

BREZNIK ANDREJ

ELLISON

TOJA

LOKOSTRELSTVO-POLJSKO

poljski dvoboj

2

SP

ŽLENDER MATIJA

ARTNIK

ALENKA

POTAPLJANJE-PROSTO

potop v konst.obt. s plavutmi

2

SP

/

ROPRET

ANDREJ

POTAPLJANJE-PROSTO

dinamika s plavutmi

2

SP

/

VOLČINA

NINA

BALINANJE

hitrostno zbijanje

3

SP

SODEC MIHA

URANKAR

ANŽE

KAJAK KANU-SPUST

K-1 šprint

3

SP

MASLE SREČO

STRELEC

BRIGITTE

KEGLJANJE

posamezno

3

SP

GOBEC LADO

UMER

ANA

LOKOSTRELSTVO-POLJSKO

poljski dvoboj-ekipno

3

SP

ŽLENDER MATIJA

GUTMAN

TINA

 

 

 

 

 

ELLISON

TOJA

 

 

 

 

 

JERANKO

SAMO

POTAPLJANJE-PROSTO

prosti potop

3

SP

/

BOŽIČ

LUKA

KAJAK KANU-SLALOM

C-1

2

SPP k.u.

JAVORNIK BORUT

ŠILC

ŽIGA

GIMNASTIKA-ŠPORTNA

parter

3

SPP k.u.

PILETIČ SEBASTIJAN

KYSSELEF

TJAŠA

GIMNASTIKA-ŠPORTNA

preskok

3

SPP k.u.

MAVRIČ ANDREJ

MRAK

TINA

JADRANJE

470

1

EP

ČOPI TOMAŽ

MACAROL

VERONIKA

 

 

 

 

 

GOMBOC

ADRIAN

JUDO

do 66 kg

1

EP

DRAKŠIČ ROK

KAUZER

PETER

KAJAK KANU-SLALOM

K-1

1

EP

KAUZER PETER st.

MAČEK

BOŠTJAN

STRELSTVO

trap

1

EP

MAČEK JASMINA

BERTONCELJ

SAŠO

GIMNASTIKA-ŠPORTNA

konj z ročaji

2

EP

PILETIČ SEBASTIJAN

RISTIĆ

TJAŠA

KARATE

borbe do 61 kg

3

EP

ŠARABON JAKA

TRAJKOVIČ

IVAN

TAEKWONDO-WTF

borbe do 87 kg

3

EP

KOVAČIČ KRISTIJAN

ZLATI ZNAK:

  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu ali dosežen svetovni rekord v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v absolutni konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu ali dosežen evropski rekord v neolimpijski športni panogi, ki jo priznava MOK v absolutni konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v konkurenci mlajših članov
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu v olimpijski disciplini v konkurenci mlajših članov
  • za doseženo 2.-3. mesto na svetovnem prvenstvu invalidov
  • za doseženo 1. mesto na evropskem prvenstvu invalidov

BRONASTA PLAKETA - trenerji športnikov, ki prejmejo zlati znak

PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

TRENER

DEBEVEC

RAJMOND

STRELSTVO

puška 300m leže

1

SP

MIKOLIČ LOJZE

SAVŠEK

BENJAMIN

KAJAK KANU-SLALOM

3xC-1

2

SP

VIDMAR JOŽE, MARUŠIČ FEDJA, JAVORNIK BORUT

BERČIČ

ANŽE

 

 

 

 

 

BOŽIČ

LUKA

 

 

 

 

 

PREVC

DOMEN

SMUČANJE-SKOKI

ekipno-letalnica

2

SP

JANUS GORAN

DAMJAN

JERNEJ

 

 

 

 

 

SEMENIČ

ANŽE

 

 

 

 

 

PREVC

PETER

 

 

 

 

 

VEZONIK

GREGOR

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

balvani

3

SP

KRAJNIK ROMAN

JANŽIČ

DAVOR

BALINANJE

dvojice

1

EP

ŠKOBERNE ALEŠ

KOZJEK

JURE

 

 

 

 

 

SLUGA

MATJAŽ

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

natančno pristajanje

1

EP

/

SVOLJŠAK

ANTON

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

natančno pristajanje-ekipno

1

EP

/

PRELOŽNIK

ROK

 

 

 

 

 

KRNC

ŠPELA

 

 

 

 

 

NAVODNIK-PRELOŽNIK

MAJA

 

 

 

 

 

SLUGA

MATJAŽ

 

 

 

 

 

FERARIČ

MATJAŽ

 

 

 

 

 

GORENC

JAKA

 

 

 

 

 

PIŠEK

MOJCA

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

preleti

 

ER

/

BORČNIK

ALEŠ

BALINANJE

hitrostno zbijanje

2

EP

ŠKOBERNE ALEŠ

TONEJC

DEJAN

BALINANJE

igra v krog

2

EP

ŠKOBERNE ALEŠ

GORENC

JAKA

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

natančno pristajanje

2

EP

ERŽEN IGOR

KERESTEŠ

KREŠO

ORIENTACIJA-PRECIZNA

PreO

2

EP

/

PETRIČ

ANŽE

BALINANJE

hitrostno zbijanje-štafeta

3

EP

ŠKOBERNE ALEŠ

BORČNIK

ALEŠ

 

 

 

 

 

FERARIČ

MATJAŽ

LETALSTVO-JADRALNO PADALSTVO

natančno pristajanje

3

EP

ERŽEN IGOR

BIZJAK

NINA

KAJAK KANU-SLALOM

3xC-1

2

ml.čl. SP

HOČEVAR SIMEON

NOVAK

LEA

 

 

 

 

VRABIČ ALEŠ

HOČEVAR

EVA ALINA

 

 

 

 

JAVORNIK BORUT

PENKO

IZIDOR

KOLESARSTVO-CESTNO

kronometer

2

ml.čl. EP

HVASTIJA MARTIN

JORGIČ

DARKO

NAMIZNI TENIS

posamezno

3

ml.čl. EP

OJSTERŠEK URH ANDREJA

TOMINC

LAN

KAJAK KANU-SLALOM

K-1

1

MOI

KUDER ALEŠ

JUVAN

KAJA

TENIS

posamezno

1

MOI

COKAN ROBERT

VODIŠEK

TONI

JADRANJE

twin tip racing

2

MOI

VODIŠEK RAJKO

LUKAN

VITA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

kombinacija

2

MOI

ŠVAB DOMEN

LOBNIK

METKA

JUDO

do 78 kg

3

MOI

JENUŠ MITJA

GROZNIK

ERIK

KOŠARKA 3x3

 

3

MOI

VIDIC MATIC

RAZDEVŠEK

JAN

 

 

 

 

 

             HIRSCHMANN

JAN

 

 

 

 

 

OSREČKI

DAN

 

 

 

 

 

KLANČAR

NEŽA

PLAVANJE

100m prosto

3

MOI

TORKAR TOMAŽ

ČELIK

TINA

PLAVANJE

50m prsno

3

MOI

BERDAJS LUKA

CENTRIH

RUDOLF

ŠPORTNI RIBOLOV-ŠI

posamezno

2

SP

DIMITROVSKI PETAR

GLUŠIČ

TANJA

PARAPLEZANJE

težavnostno plezanje B2

3

SP

RAVNIK JURIJ

SELAK

GREGOR

PARAPLEZANJE

težavnostno plezanje RP3

3

SP

RAVNIK JURIJ

URŠIČ

ALEKSANDER

ŠAH-ŠI

posamezno

3

SP

KOSMAČ BLAŽ

TIRŠEK

FRANČEK GORAZD

PARASTRELSTVO

R4

1

EP

SLADIĆ POLONCA

ĐURIĆ

DARKO

PARAPLAVANJE

50m prosto S4

1

EP

NAHTIGAL GREGA

PEPERKO

ALES

KEGLJANJE-GLUHI

ekipno

1

EP

PEPERKO ALEŠ

KLEMEN

TOMAŽ

 

 

 

 

 

HADŽIAGIĆ

ESAD

 

 

 

 

 

DRAGANJAC

DRAGUTIN

 

 

 

 

 

MAROLT

ROBERT

 

 

 

 

 

OSOLNIK

MITJA

KEGLJANJE SLEPI

mešani pari

1

EP

PIRC FRANCI

VOGRIĆ

KARMEN

 

 

 

 

 

BREGANSKI

IRIS

ATLETIKA-GLUHI

met kopja

1

EP

KUHAR ROMANA

 

SREBRNI ZNAK:

 

  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu ali dosežen evropski rekord v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v absolutni konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v konkurenci mlajših članov
  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v olimpijski disciplini v mladinski konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu v olimpijski disciplini v mladinski konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v športni panogi, ki je ne priznava MOK v absolutni konkurenci
  • za doseženo 2.-3. mesto na evropskem prvenstvu invalidov

 

PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

PLETIKOS

NIK

JADRANJE

laser radial

1

EP

HRASTNIK

MONIKA

KOLESARSTVO-GORSKO

spust

1

EP

STRAŠEK

ŽIGA

GOLF

ekipno

2

EP

TRNOVEC

MARK

 

 

 

 

NAGLIČ

LUKA

 

 

 

 

POTOČAR

VID JOŽE

 

 

 

 

BURKELCA

KRISTJAN

 

 

 

 

SRABOTNIK

MARTIN

KAJAK KANU-SLALOM

3xK-1

3

EP

TESTEN

NIKO

 

 

 

 

KAUZER

PETER

 

 

 

 

STEVENS

PETER JOHN

PLAVANJE

50m prsno

3

EP

ĆEHIĆ

TIAN

PLES-MTP

šov solo

1

SP

SMOLNIKAR

LANA

PLES-MTP

šov solo

1

SP

JERŠAN

ANJA

PLES-MTP

šov pari

1

SP

ĆEHIĆ

TIAN

 

 

 

 

SENICA

KLARA

PLES-MTP

šov pari

1

SP

SMOLNIKAR

LANA

 

 

 

 

STEVANOVIČ

DUŠAN

RIBIŠTVO-KASTING

muha daljava enoročno

1

SP

BABNIK

TIM

PLES-MTP

breakdance solo

2

SP

VERTAČNIK

TIM

RIBIŠTVO-KASTING

muha natančno

2

SP

JUG

JAN

SAVATE

mečevanje-kratka palica

2

SP

APOTEKAR

LANA

PLES-MTP

hip hop pari

3

SP

JEZERNIK

SARA

 

 

 

 

SOTENŠEK

TOMO

RIBIŠTVO-KASTING

peteroboj

3

SP

MARKIČ

KATJA

SAVATE

mečevanje-kratka palica

3

SP

ROSIČ

KLARA

SAVATE

francoski boks-lahki kontakt nad 75 kg

3

SP

KUDER MARUŠIČ

VID

KAJAK KANU-SLALOM

3xK-1

1

ml.čl. EP

SRABOTNIK

MARTIN

 

 

 

 

TESTEN

NIKO

 

 

 

 

VIDMAR

ANTON

SMUČANJE-BIATLON

posamična mešana štafeta

2

ml.čl. EP

POJE

URŠKA

 

 

 

 

DIVKOVIČ

PATRIK

TAEKWONDO-WTF

borbe do 87 kg

3

ml.čl. EP

HOČEVAR

EVA ALINA

KAJAK KANU-SLALOM

K-1

1

ml. SP

HROVAT

META

SMUČANJE-ALPSKO

slalom

1

ml. SP

VRHOVNIK

VID

SMUČANJE-NORD. KOMBINACIJA

normalna skakalnica + 5 km

1

ml. SP

KRIŽNAR

NIKA

SMUČANJE-SMUČARSKI SKOKI

normalna skakalnica

1

ml. SP

BRECL

JERNEJA

SMUČANJE-SMUČARSKI SKOKI

normalna skakalnica ekipno Ž

1

ml. SP

KOMAR

KATRA

 

 

 

 

KLINEC

EMA

 

 

 

 

KRIŽNAR

NIKA

 

 

 

 

KLINEC

EMA

SMUČANJE-SMUČARSKI SKOKI

normalna skakalnica

2

ml. SP

OREL

LIAM

JADRANJE

finn

3

ml. SP

KAJZER

KAJA

JUDO

do 57 kg

3

ml. SP

LUDVIK

LIA

JUDO

do 63 kg

1

ml. EP

FERJAN

MARK

ROKOMET

 

1

ml. EP

ŽABIČ

STEFAN

 

 

 

 

OCVIRK

GREGOR

 

 

 

 

OZMEC

DOMINIK

 

 

 

 

KOTAR

MARKO

 

 

 

 

KOSI

TILEN

 

 

 

 

KAVČIČ

MIHA

 

 

 

 

NOVAK

DOMEN

 

 

 

 

DOBOVIČNIK

ANŽE

 

 

 

 

HORŽEN

KRISTIJAN

 

 

 

 

MAKUC

DOMEN

 

 

 

 

ROZMAN

TIM

 

 

 

 

DOBAJ

GAŠPER

 

 

 

 

MAZEJ

TADEJ

 

 

 

 

PIPP

MATIC

 

 

 

 

KUNST

MATEVŽ

 

 

 

 

HORVAT

GAŠPER

 

 

 

 

MARINIČ

ENEJ

JUDO

nad 100 78 kg

3

ml. EP

KLEVIŠAR

TJAŠA

TENIS

dvojice

3

ml. EP

FALKNER

ŽIVA

 

 

 

 

MOLNAR

ELIZABETA

KARATE

borbe do 54 kg

2

kad. EP

ALIBABIĆ

AMIR

PARAPLES

duo latin

2

EP

FIJOLIČ

NASTJA

 

 

 

 

ZIDAR

PETER

SHOWDOWN

posamezno

2

EP

BRAJKOVIČ

MATEJ

BILJARD NA VOZIČKIH

WC8

3

EP

SUSMAN

MIHA

SHOWDOWN

ekipno

3

EP

ORANIČ

TANJA

 

 

 

 

KOS

SANJA

 

 

 

 

VOGRIČ

DARIO

KEGLJANJE-SLEPI

ekipno M

3

EP

RUS

MIRKO

 

 

 

 

ŽAGAR

IGOR

 

 

 

 

KAJTNA

SAŠO

 

 

 

 

TOMŠIČ

FRANC

 

 

 

 

OSOLNIK

MITJA

 

 

 

 

LAMPE

JOŽE

 

 

 

 

 

BRONASTI ZNAK:

 

  • za doseženo 1.-3. mesto na svetovnem prvenstvu v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v mladinski konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu v neolimpijski disciplini olimpijske športne panoge v mladinski konkurenci
  • za doseženo 1.-3. mesto na evropskem prvenstvu v športni panogi, ki je ne priznava MOK v absolutni konkurenci

 

PRIIMEK

IME

ŠPORTNA PANOGA

DISCIPLINA

MESTO

RANG TEK.

LAH

BENJAMIN

JU-JITSU

borbe do 94 kg

1

EP

STANIČ

STEFAN

KICKBOKS-WAKO

kick light do 84 kg

1

EP

POTOČNIK

BLAŽ

KICKBOKS-WAKO

kick light nad 94 kg

1

EP

TERDIN

URŠA

KICKBOKS-WAKO

lahki kontakt do 70 kg

1

EP

ČINEJ

TOMI

PLES-MTP

breakdance solo

1

EP

OSOVNIKAR

NEJC

PLES-MTP

electric boogie solo

1

EP

TOPLAK

TIM

JU-JITSU

borbe do 69 kg

2

EP

PRELOŽNIK

ALEN

KICKBOKS-WAKO

lahki kontakt do 57 kg

2

EP

HORVAT

NEJA

PLES-MTP

sov solo

2

EP

JEREB

JAŠA

PLES-MTP

hip hop pari

2

EP

ZAJTL

VALENTINA

 

 

 

 

ZAGORC

NIKA

TAEKWONDO-ITF

borbe do 50 kg

2

EP

CRNKOVIĆ

ELIZABETA

TAEKWONDO-ITF

borbe do 68 kg

2

EP

JENŠTERLE

JERNEJA

TAEKWONDO-ITF

borbe nsd 75 kg

2

EP

POVŠNAR

MAJA

JU-JITSU

ne-waza do 62 kg

3

EP

SPASENIČ

PETER

KICKBOKS-WAKO

kick light do 69 kg

3

EP

SINANBEGOVIČ

ADMIR

KICKBOKS-WAKO

pol kontakt do 94 kg

3

EP

KREL

LUKA

KICKBOKS-WAKO

lahki kontakt do 84 kg

3

EP

ŽIBRAT

DAVID

KICKBOKS-WAKO

lahki kontakt do 89 kg

3

EP

GAZVODA

URŠKA

KICKBOKS-WAKO

lahki kontakt do 60 kg

3

EP

STRAČANEK

ALEKS

KICKBOKS-WAKO

polni kontakt do 63,5 kg

3

EP

GRAŠIČ

TILEN

PLES-MTP

breakdance solo

3

EP

SKUBIC

URŠA

PLES-MTP

hip hop solo

3

EP

RAZDEVŠEK

AJDA

PLES-MTP

šov pari

3

EP

OREL

INJA

 

 

 

 

VIŠKOVIĆ

EMA

TAEKWONDO-ITF

borbe do 50 kg

3

EP

IBRIĆ

TAMARA

TAEKWONDO-ITF

borbe ekipno

3

EP

CRNKOVIĆ

ELIZABETA

 

 

 

 

VIŠKOVIĆ

EMA

 

 

 

 

TOPLAK

TEJA

 

 

 

 

TERDIN

URŠA

 

 

 

 

ZAGORC

NIKA

 

 

 

 

ALEKSANDROVA

TARA

 

 

 

 

NOVAK

LEA

KAJAK KANU-SLALOM

3xK-1

2

ml. SP

BELINGAR

SARA

 

 

 

 

HOČEVAR

EVA ALINA

 

 

 

 

REPUŠIČ

URŠKA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

balvani

2

ml. SP

BERNAT

JAKA

KAJAK KANU-SLALOM

3xC-1

3

ml. SP

TURNŠEK

URH

 

 

 

 

POLENČIČ

NEJC

 

 

 

 

POTOČAR

LUKA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

težavnost

2

kad. SP

RAKOVEC

LUČKA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

balvani

2

kad. SP

KRAMPL

MIA

PLANINSTVO-ŠPORTNO PLEZANJE

balvani

1

ml. EP

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin