20.42

8 let, 3 mesece

Damjan Bohar NK Maribor NK Maribor Mitja Viler Ante Čačić

Ponedeljek, 19. 8. 2013, 20.42

Nogometaši Maribora so že na Češkem, kjer jih v Plznu v torek čaka prva tekma play-offa za ligo prvakov. Pred tekmo so optimistični.

V ponedeljek okoli poldneva je osemnajsterica nogometašev Maribora, na katere bo v torek zvečer računal trener Ante Čačić, pripotovala v Plzen. V tej sezoni so Mariborčani še neporaženi, čeprav so odigrali že deset tekem. Jasno je, da tudi na Češko, kjer jih bo pričakal tamkajšnji prvak Viktoria, niso prišli izgubiti. Vsak pozitiven izid bi bil dobrodošel, remi z 1:1 bi bil seveda zelo dober, vsaka zmaga odlična. ''Pred nami je prva tekma. Igra se 180 minut. Tudi Čehi zagotovo ne bodo napadli brezglavo, saj vedo, da je to le prvi polčas,'' pred tekmo pravi bočni branilec slovenskega prvaka Mitja Viler, ki bo tudi tokrat skorajda zagotovo igral od prve minute. Podobno velja tudi za Damjana Boharja. ''Smo dobra ekipa in dali bomo vse od sebe, da pridemo do pozitivnega rezultata,'' sporoča nogometaš, ki je v Ljudski vrt prišel poleti, dobil priložnost ob odsotnosti poškodovanega Dejana Mezge in jo odlično izkoristil.