12.11

NK Maribor NK Maribor NK Olimpija NK Olimpija NK Koper NK Rudar NK Domžale NK Celje NK Mura NK Aluminij NK Triglav NK Gorica

Sreda, 1. 8. 2012, 12.11

Prerojena Koper in Triglav remizirala v Kranju

V zadnji tekmi 30. kroga Prve lige Telekom Slovenije sta Triglav in Luka Koper remizirala. Remi tudi na tekmah med Olimpijo in Gorico ter Domžalami in Aluminijem. Mariborčani in Celjani so zmagali.

Obračun v Novi Gorici se je končal z remijem. Gorica je povedla po golu Dejana Žigona, točko Olimpiji pa je priboril prvi strelec lige, Nikola Nikezić.

Domžale so v neposrednem prenosu na Planet TV remizirale z Aluminijem. Za vodstvo Domžal je v 25. minuti po prostem strelu poskrbel Dragan Čadikovski. Ob koncu tekme pa je s prvencem po strelu z glavo za remi poskrbel Sandro Bloudek.

Maribor skuša proti Muri 05 prekiniti dva zaporedna poraza. Za vodstvo Maribora je že v peti minuti poskrbel povratnik v ekipo po kazni kartonov Agim Ibraimi. Makedonski virtuoz se je izkazal tudi 21. minuti. Le dve minuti kasneje pa je zatresel še okvir vrat. Do konca tekme sta se med strelce vpisala še Goran Cvijanović in Robert Berić. Sosedski spopad v Velenju je v peti minuti v korist Celja odločil Gregor Bajde.

Triglav je tudi na peti tekmi pod vodstvom novega trenerja Dušana Kosiča ostal neporažen in remiziral z 1:1 proti Kopru, ki je pred tekmo v Kranju trikrat zapored zmagal.