Crvena zvezda Partizan Beograd

Četrtek, 23. 5. 2019, 21.30

pokal srbije

Partizanu pokal Srbije

Partizan Crvena zvezda | Edini zadetek na tekmi za lovoriko Partizana je dosegel Bojan Ostojić. | Foto Getty Images

Edini zadetek na tekmi za lovoriko Partizana je dosegel Bojan Ostojić.

Nogometaši beograjskega Partizana so v finalu srbskega pokala z 1:0 (1:0) premagali mestnega tekmeca Crveno Zvezdo in tako osvojili svojo 16. pokalno lovoriko.

Edini zadetek za črno-bele je v 14. minuti po veliki napaki vratarja Zvezde Milana Borjana dosegel Bojan Ostojić.

Z zmago na beograjskem derbiju na stadionu Crvene zvezde je Partizan na najlepši možni način v nogometni pokoj pospremil legendarnega kapetana Sašo Ilića. Enainštiridesetletni vezist je v tekmo vstopil pet minut pred zadnjim sodniškim žvižgom, po koncu pa je v imenu zmagovalcev dvignil pokal.