18. 2. 2008,
12.42

Ponedeljek, 18. 2. 2008, 12.42

Brazilec odločil v zadnji minuti

HiT Gorica je odigrala novo prijateljsko tekmo. Proti srbskemu drugoligašu Javorju iz Ivanjice je zmagala z 1:0, odločilni zadetek pa je tik pred koncem tekme prispeval Brazilec Romero.

Romero Cesar je v 90. minuti zadel za 1:0 in postavil končni izid tekme proti srbskemu Javorju. Brazilec, ki je imel po prihodu v Novo Gorico veliko težav s poškodbami in za zdaj ni igral veliko, je nasprotnikovega vratarja premagal po lepem strelu od daleč. Gostje so celoten drugi polčas odigrali z igralcem manj, omeniti pa velja tudi dejstvo, da se je pri Goričanih poškodoval Abdulrazak Ekpoki, a poškodba Afričana k sreči ni hujše narave in bo kmalu spet lahko pomagal soigralcem.

V sredo bodo Goričani, ki so po prvem delu PrveLige Telekom Slovenije 2007/08 na drugem mestu, odigrali novo prijateljsko tekmo, in sicer bo v Novi Gorici gostoval hrvaški drugoligaš Croatia Sesvete.