12.38

Atlanta NBA

Nedelja, 24. 5. 2015, 12.38

Zgodba Atlante: Ko ima hudič mlade, jih ima veliko

Po dveh porazih v domači dvorani v finalu vzhodnega dela lige NBA Atlanta zaostaja za Cleveland Cavaliers z 0:2 v zmagah, do konca sezone pa je ostala še brez poškodovanega Kyleja Korverja.

Štiriintridesetletni Korver, eden najboljših strelcev trojk v NBA, si je v tretji četrtini druge tekme s Clevelandom težko poškodoval gleženj.

Dva metra in centimeter visoki igralec ima v lasti dva rekorda NBA, po številu tekem v nizu, na katerih je dosegel trojko (127), in najboljšim izkoristkom meta izza črte v posamezni sezoni (53,6 odstotka).