Goran Dragić Goran Dragić Saša Vujačić Miami Heat New York Knicks

Nedelja, 9. 10. 2016, 9.15

Liga NBA, pripravljalne tekme

Dragićevi zapravili nemogoče, Vujačić razigran

Košarkarji Miami Heat, za katere igra Goran Dragić, in New York Knicks, katerih član je Saša Vujačić, so v tretji četrtini pripravljalne tekme pokazali povsem drugačen obraz. Prvi so zapravili ogromno prednost proti Minnesoti, drugi pa so v tem delu igre pobegnili Brooklyn Nets.

Košarkarji Miami Heat so v pripravljalni tekmi gostili Minnesoto, ki je ob začetku tretje četrtine zaostajala s kar 47:65, ob košu Gorana Dragića in dodatnim prostim metom pa že s 49:68.

Takrat pa so igralci Miamija padli v luknjo in se niso več znali sestaviti, saj je tekmec začel prevzemati pobudo in na koncu celo prišel do zmage s 109:100.

Gogi je igral 26 minut, v tem času pa dosegel 16 točk (met iz igre 6/13, prosti meti 3/3), zbral še pet podaj in skok.

Saša Vujačić se je razveselil zmage proti mestnemu tekmecu Brookly Nets. Za New York Knicks je v 13 minutah igre dosegel kar 11 točk, od tega zadel tri trojke.

Kratkohlačniki so ključni del opravili v tretji četrtini, v kateri so dosegli 39 točk. Ob polčasu je bil rezultat 49:48, po tretji četrtini pa so vodili že z 88:75.