22.47

NBA Goran Dragić Goran Dragić Phoenix Suns

Ponedeljek, 30. 12. 2013, 22.47

Dragić z briljantno predstavo na derbiju (video)

Predzadnja noč v letu 2013 je prinesla v košarkarski ligi NBA sedem tekem. Phoenix Suns, kjer igra Goran Dragić, je uspešno gostoval v Los Angelesu pri tamkajšnjih Clippersih.

Phoenix in slovenski organizator igre Dragić nadaljujeta s sijajnimi predstavami v letošnji sezoni. Dragić je v 32 minutah na parketu v derbiju najboljših dveh moštev pacifiške skupine poleg najboljšega izkupička v točkah soigralcem pomagal še z osmimi podajami, petimi ukradenimi žogami in skokom, ob metu iz igre 10:15. Dragića je trener Phoenixa Jeff Hornacek sicer zadnjo četrtino odpočil in ni poslal pod obroča.

Phoenix je z drugo zmago po vrsti in deseto na zadnjih 12 tekmah ter s statistiko 19 zmag in 11 porazov trdno na šestem mestu v zahodni konferenci lige NBA.