Torek, 7. 1. 2020, 7.07

Liga NHL, 6. januar

Anže Kopitar podal, Kralji na koncu izgubili #video

Anže Kopitar | Foto Reuters

Hokejisti moštva Los Angeles Kings so v noči na torek gostili Columbus Blue Jackets, a na koncu izgubili z izidom 2:4.

Pri Columbusu, ki na vzhodu zaseda 10. mesto, imajo v zadnjem času hude težave s poškodbami, saj so v Kalifornijo namreč prispeli brez osmerice hokejistov. To pa jim ni preprečilo zmage nad letos povprečnimi LA Kings.

Za Kralje je bil to drugi zaporedni poraz. Za domačo ekipo sta v polno zadela Alex Iafallo v prvi tretjini, v tretji tretjini pa je bil uspešen še Sean Walker. Za Columbus Blue Jackets so bili uspešni Nathan Gerbe, Scott Harrington, Kevin Stenlund in Gustav Nyquist.

Anže Kopitar je na ledu prebil dobrih 16 minut, ob tem pa bil podajalec pri prvem zadetku Kraljev, ki ostajajo na zadnjem mestu zahodne konference.

Na preostalih tekmah je Toronto izgubil proti Edmontonu s 4:6, Montreal proti Winnipegu z 2:3, New York Islanders pa so z 1:0 odpravili Colorado.