Ponedeljek, 5. 11. 2018, 5.59

Liga NHL, 4. november

Tampa potrdila prvo mesto, Rački prekinili niz sedmih porazov #video

Tampa bay | Foto Reuters

V noči na ponedeljek so v ligi NHL odigrali tri srečanja. Vodilno moštvo vzhodne konference Tampa Bay Lightning je v podaljšku premagalo Ottawo Senators (4:3). New York Rangers so gostili Buffalo in slavili s 3:1, Anaheim Ducks pa so prekinili niz sedmih zaporednih porazov, potem ko so v podaljšku premagali Columbus Blue Jackets (3:2). Los Angeles Kings, ki so v nedeljo zamenjali trenerja, bodo v noči na sredo gostili Anaheim.

Hokejisti Tampa Bay Lightning so se še bolj utrdili na prvem mestu vzhodne konference, potem ko so na domačem ledu premagali Ottawa Senators. Na tekmi, ki je bila odločena v podaljšku, smo lahko videli sedem golov. Junak tekme je bil Yanni Gourde. Ta je zadel že v prvi minuti podaljška in Tampi priboril novo zmago.

Nekoliko so si lahko oddahnili hokejisti Anaheim Ducks, ki so prekinili niz sedmih porazov. Tokrat so v podaljšku premagali Columbus Blue Jackets. Za Račke je bil v podaljšku uspešen Cam Fowler.