HK Olimpija HDD Jesenice Alpska liga

Četrtek, 26. 9. 2019, 22.08

alpska liga, 26. september

Preobrat Olimpije za zmago nad Italijani

HK SŽ Olimpija - KAC II Alpska liga, 1. krog | Hokejisti HK SŽ Olimpija so premagali Ritten. | Foto Grega Valančič/Sportida

Hokejisti HK SŽ Olimpija so premagali Ritten.

Hokejisti HK SŽ Olimpija so odigrali četrto tekmo Alpske lige nove sezone in se veselili druge zmage. V Tivoliju je gostoval italijanski Ritten, ki je po dveh tretjinah vodil z 2:0, v zadnjih 20 minutah pa doživel hladno prho. Zmaji so vstali od mrtvih in pripravili izjemen preobrat za zmago s 3.2.

HK SŽ Olimpija - KAC II Alpska liga, 1. krog
Sportal Olimpija ujela prvo zmago, novega trenerja še ne: Stresni trenutki, a gremo naprej
Pokal Slovenije HK Olimpija HK triglav Kranj
Sportal Mladi železarji prek Kranjčanov do tretje zmage

Člani HDD Sij Acroni Jesenice bodo na delu spet v soboto, ko bodo gostovali pri Zell am Seeju, Olimpija pa bo takrat ob 17.30 gostila Gardeno.