Petek, 1. 10. 2010, 15.36
9 let
Pejovnik: Diploma je več kot list papirja
Zbrane bruce in brucke največje slovenske univerze je nagovoril tudi ljubljanski župan Zoran Janković.
Kot je povedal, študij v življenju odpira marsikatera vrata. Z diplomo Univerze v Ljubljani bodo bodoči diplomanti hitro našli zaposlitev. Sicer pa bo letos popolnoma zaživel tudi karierni center, kjer bodo lahko diplomanti našli informacije o zaposlovanju.
Zbranim je na Prešernovem trgu v Ljubljani poleg župana mestne občine Ljubljana Zorana Jankovića uspešen študij zaželel tudi predsednik študentskega sveta ljubljanske univerze Žiga Krušič.
Predsednik Študentske organizacije Univerze v Ljubljani Aljoša Krdžić pa je študente pozval, da se lahko ob kakršnih koli težavah v času študija obrnejo na svoje študentske predstavnike.