Torek, 19. 12. 2017, 11.15

Secret Garden na Kitajskem, snežni žleb (kvalifikacije)

Ravnjak v finale snežnega žleba na Kitajskem

tim kevin ravnjak | Foto Reuters

Deskarji prostega sloga na Kitajskem nadaljujejo sezono svetovnega pokala. V smučarskem središču Secret Garden so danes ponoči po srednjeevropskem času v kvalifikacijah snežnega žleba nastopili trije Slovenci. Najboljši med njimi je bil Tim-Kevin Ravnjak, ki se je z desetim mestom uvrstil v četrtkov finale te discipline.

Tim-Kevin Ravnjak bo v finalu nastopil v četrtek ob 5. uri zjutraj po slovenskem času. Enaindvajsetletni Velenjčan je za svojo prvo vožnjo prejel oceno 73,50, kar ga je popeljalo na deseto mesto.

Dobro se je odrezal tudi Tit Štante, ki je za svoj drugi nastop prejel oceno 61,25, kar je pomenilo 16. mesto in s tem izenačitev drugega najboljšega rezultata v karieri. V ženski konkurenci je nastopila Kaja Verdnik, ki je končala na 17. mestu.