SiolNET. Sportal Tenis
0,03

termometer

  • Messenger
  • Messenger
teniški globus, 19. april

Drugi nosilec ekspresno v tretji krog Barcelone

0,03

termometer

Casper Rudd | Casper Ruud je v drugem krogu Barcelone izločil Brandona Nakashimo. | Foto: Guliverimage
Casper Ruud je v drugem krogu Barcelone izločil Brandona Nakashimo. Foto: Guliverimage

Drugi nosilec ATP turnirja v Barceloni Casper Ruud je v drugem krogu s 6:3 in 6:2 premagal Američana Brandona Nakashimo. 

Novak Đoković Sportal Đoković zaradi utrujenosti prestavil novinarsko konferenco

Barcelona, ATP (2,8 milijona evrov):

- 1. krog:
Marton Fucsovics (Mad) - Jordan Thompson (Avs) 6:4, 6:2;
Lloyd Harris (JAR) - Roberto Carballes Baena (Špa) 6:4, 7:6 (0);
Carlos Taberner (Špa) - Sebastian Korda (ZDA) 6:3, 6:0;
Emil Ruusuvuori (Fin) - Feliciano Lopez (Špa) 6:0, 6:1;
Ugo Humbert (Fra) - Pablo Andujar (Špa) 6:4, 6:3;
Hugo Dellien (Bol) - Manuel Guinard (Fra) 6:4, 7:5;
Ilija Ivaška (Blr) - Pedro Martinez (Špa) 6:4, 7:6 (4)

- 2. krog:
Casper Ruud (Nor/2) - Brandon Nakashima (ZDA) 6:3, 6:2;
Lorenzo Sonego (Ita/11) - Elias Ymer (Šve) 6:4, 6:2;
Diego Schwartzman (Arg/6) - Mackenzie McDonald (ZDA) 6:2, 6:2;
Cameron Norrie (VBr/4) - Egor Gerasimov (Blr) 5:7, 6:4, 6:4;
Lorenzo Musetti (Ita) - Daniel Evans (VBr/12) 6:4, 7:6 (8);

Beograd, ATP (597.900 evrov):

- 1. krog:
Laslo Djere (Srb) - Hamad Medkedović (Srb) 6:4, 7:5;
Roman Safjulin (Rus) - Mikael Ymer (Šve) 7:5, 6:0;
Thiago Monteiro (Bra) - Joao Sousa (Por) 6:4, 6:3;
Jiri Lehecka (Češ) - Henri Laaksonen (Švi) 6:2, 7:5;
John Millman (Avs) - Dominic Thiem (Avt) 6:3, 3:6, 6:4;
Filip Krajinović (Srb/8) - David Goffin (Bel) 6:3, 7:6 (4);
Oscar Otte (Nem) - Alejandro Tabilo (Čil) 6:0, 6:3;
Taro Daniel (Jap) - Dušan Lajović (Srb) 2:6, 6:1, 7:6 (2);

Istanbul, WTA (251.750 USD):

- 1. krog:
Anna Bondar (Mad) - Tereza Martincova (Češ/8) 6:4, 7:5;
Sorana Cirstea (Rom/2) - Kamila Rahimova (Rus) 6:4, 6:1;
Nuria Parrizas (Špa) - Martina Trevisan (Ita) 7:6 (6), 7:5;
Julia Grabher (Avt) - Pemra Ozgen (Tur) 7:5, 6:2;
Arantxa Rus (Niz) - Ipek Oz (Tur) 6:3, 6:1;
Ana Bogdan (Rom) - Ana Konjuh (Hrv) 6:4, 6:3;
Veronika Kudermetova (Rus/3) - Marina Melnikova (Rus) 6:2, 6:0;
Jil Teichmann (Švi/5) - Greet Minnen (Bel) 6:3, 6:7 (2), 6:3;

Stuttgart, WTA (757.900 USD):

- 1. krog:

Eva Lys (Nem) - Viktorija Golubic (Švi) 5:7, 7:5, 7:5;
Tamara Korpatsch (Nem) - Camila Giorgi (Ita) 3:6, 7:6 (2), 6:1;
Ons Jabeur (Tun/7) - Marketa Vondrušova (Češ) 4:6, 6:2, 6:3;
Elena Ribakina (Kaz) - Nastasja Schunk (Nem) 7:6 (3), 7:5;
Bianca Andreescu (Kan) - Jule Niemeier (Nem) 7:6 (5), 6:3;
Darja Kasatkina (Rus) - Cori Gauff (ZDA) 6:4, 6:2.

Stefanos Cicipas Sportal V Monte Carlu znana oba finalista Alejandro Davidovich Fokina Sportal Đokovićev krvnik zmaguje naprej, neuspešen pa Ruud  

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin