Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Boštjan Boh

Sreda,
13. 8. 2014,
9.32

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Rafael Nadal

Sreda, 13. 8. 2014, 9.32

9 let, 1 mesec

Cela zmeda glede Rafaela Nadala

Boštjan Boh

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
V zadnjih dneh se je veliko govorilo o vrnitvi Rafaela Nadala, ki si ji pred časom poškodoval desno zapestje. Stvari je na svoje mesto postavil njegov menedžer Benito Barbadillo.

Res je, da je Nadal v torek odpotoval v Barcelono, kamor je odšel na reden pregled svojega zapestja. Nekateri so pisali, da bo Španec že v torek sporočil svojo dokončno odločitev. Čeprav tisti dan ni bilo nobene uradne izjave, so nekatere spletne strani že pisale, da Rafi ni uspelo pozdraviti poškodbe in da ne bo igral na OP ZDA, kar se je pozneje izkazalo za neresnico.

Menedžer Benito Barbadillo je zanikal govorice, da Nadal ne bo nastopil na zadnjem turnirju za grand slam na OP ZDA. Barbadillo je za medije povedal, da bo dokončna odločitev glede nastopa v New Yorku padla v četrtek ali petek.

Drugi igralce sveta je nazadnje s sedmo silo spregovoril v ponedeljek, ko je že sam povedal, da bo končna odločitev padla najpozneje do sobote. "Moje sanje so, da bi zaigral tam, in vse bom naredil, da bi mi to uspelo. Končna odločitev bo padla v petek ali najpozneje v soboto. Časa ni veliko, vendar bom lahko šele takrat sprejel odločitev."

27-letni Nadal je moral zaradi poškodbe zapestja odpovedati udeležbo na turnirju v Torontu in Cincinnatiju, ki poteka ravno ta teden. Kljub poškodbi 14-kratni zmagovalec turnirjev za grand slam ni počival, saj ga je bilo v zadnjih dneh večkrat mogoče videti, kako trenira z opornico na roki.

Ne spreglejte