0.28

liga prvakov Kielce

Sreda, 17. 10. 2012, 0.28

Zorman in druščina še vedno popolni

Kielce z Urošem Zormanom so še četrtič slavile. Tako kot Metalurg s super učinkovitim Reanatom Vugrincem. Gorenje z odlično igro pokorilo Silkeborg, Celje izgubilo.

Uroš Zorman je vtkal tri gole v še četrto zmago Kielc na prav toliko tekmah lige prvakov. Skopski Metalurg je doma gladko premagal St. Petersburg. Za Makedonce je naravnost brilijiral Renato Vugrinec, ki je mrežo Rusov zatresel kar 11-krat.

Celjani so Constanti v prvem polčasu zabili zgolj pet golov, v drugem polčasu pa se nekajkrat približali, a ostali prekratki za presenečenje. Romunski prvak je slavil z 22:17. V celjski skupini B je na vrh splezal Veszprem, ki je ugnal prvaka Kiel. Velenjčani so odločno vstopili v tekmo s Silkeborgom in kmalu povedli. Prednost so že v prvem delu povečali na šest zadetkov. Tudi v drugem delu ''ose'' niso popuščale in še povečale prednost na končnih osem zadetkov (31:23).