SiolNET. Sportal RIO 2016
0

termometer

  • Messenger
  • Messenger

6. avgust

0

termometer

Sobota, 6, avgust:
končne odločitve (12)
Plavanje        -      Rio/Barra: finale
                 03.00 (7.8.)
                       400 m mešano moški
                       400 m prosto moški
                       400 m ženske
                       4 x 100 m prosto ženske
Kolesarstvo     -14.30 Rio/Copacabana: cestna dirka, moški
Judo            -21.40 Rio/Barra: ženske do 48 kg, moški do 60 kg
Sabljanje       -22.15 Rio/Barra: meč, ženske posamezno, za 3. mesto,
                       finale
Dviganje uteži  -00.00 (7.8.) Rio/Barra: ženske do 48 kg
Strelstvo       -15.30 Rio/Deodoro: 10 m zračna puška, ženske
                 20.30 Rio/Deodoro: 10 m zračna pištola, moški
Lokostrelstvo   -21.39 Rio/Maracana: ekipno, moški, za 3. mesto, finale

ostala tekmovanja:
Nogomet         -      predtekmovanje, ženske
                       skupina E:
                 00.00 (7.8.) Rio de Janeiro: 1 tekma
                 03.00 (7.8.) Rio de Janeiro: 1 tekma
                       skupina F:
                 20.00 Sao Paulo: 1 tekma
                 23.00 Sao Paulo: 1 tekma
                       skupina G:
                 22.00 Belo Horizonte: 1 tekma
                 01.00 (7.8.) Belo Horizonte: 1 tekma
Tenis           -15.45 Rio/Barra: 1. krog, moški posamezno, ženske
                       posamezno, moški dvojice, ženske dvojice
Plavanje        -18.00 Rio/Barra: predtekmovanja
                       400 m mešano moški
                       100 m delfin ženske
                       400 m prosto moški
                       400 m mešano ženske
                       100 m prsno moški
                       4 x 100 m prosto ženske
                -03.00 (7.8.) Rio/Barra: polfinale
                       100 m delfin ženske
                       100 m prsno moški
Košarka         -      predtekmovanje, ženske
                 17.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 22.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 19.15 Rio/Barra: 1 tekma
                 00.00 (7.8.) Rio/Barra: 1 tekma
                 03.30 (7.8.) Rio/Barra: 1 tekma
Rokomet         -      predtekmovanje, ženske
                 14.30 Rio/Barra: 2 tekmi
                 19.40 Rio/Barra: 2 tekmi
                 00.50 (7.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Odbojka         -      predtekmovanje, ženske
                 14.30 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 20.00 Rio/Maracana: 2 tekmi
                 01.30 (7.8.) Rio/Maracana: 2 tekmi
Judo            -15.00 Rio/Barra: predtekmovanja, četrtfinale
                       ženske do 48 kg
                       moški do 60 kg
                 20.30 polfinale
Namizni tenis   -14.00 Rio/Barra: predtekmovanja moški in ženske
                 19.30 Rio/Barra: 1. krog, moški, ženske
                 00.00 (7.8.) Rio/Barra: 1. krog moški, 2. krog ženske
Odbojka na mivki-      predtekmovanja
                 15.00 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 20.30 Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
                 02.00 (7.8.) Rio/Copacabana: 4 tekme ženske, moški
Konjeništvo     -15.00 Rio/Deodoro: dresura, posamezniki, ekipno, 1. dan
Boks            -16.00 Rio/Barra: 1/16 finala moški
                       polmušja, lahka, poltežka, težka
Sabljanje       -14.00 Rio/Barra: meč, posamezno ženske, 1./2. krog,
                       osmina finala, četrtfinale, polfinale
Hokej na travi  -      predtekmovanje, ženske
                 22.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                -      predtekmovanje, moški
                 15.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 17.30 Rio/Deodoro: 2 tekmi
                 23.00 Rio/Deodoro: 2 tekmi
Veslanje        -13.30 Rio/Copacabana: predtekmovanja, moški
                       enojec, dvojec, dvojni dvojec, lahki četverec,
                       dvojni četverec
                       predtekmovanja, ženske
                       enojec, dvojni dvojec, dvojni četverec
Gimnastika      -15.30 Rio/Barra: kvalifikacije, moški (do 2.30)
Ragbi           -      predtekmovanje, ženske
                 16.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
                 21.00 Rio/Deodoro: 6 tekem
Strelstvo       -      Rio/Deodoro: kvalifikacije
                 13.30 10 m zračna puška, ženske
                 18.00 10 m zračna pištola, moški
Vaterpolo       -      predtekmovanje, moški
                 14.00 Rio/Barra: 4 tekme
                 00.00 (7.8.) Rio/Barra: 2 tekmi
Lokostrelstvo   -14.00 Rio/Maracana: ekipno, moški osmina finala
                 19.00 četrtfinale, polfinale

 

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

Delite na:
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin