SiolNET. Sportal Prva liga
0,01

termometer

  • Messenger
  • Messenger

Spored 1. SNL 2021/22

0,01

termometer

pokal prva liga
Foto: Vid Ponikvar

Prvoligaška sezona 2021/22, v kateri nastopa deset klubov (Mura, Maribor, Olimpija, Domžale, Bravo, Tabor, Celje, Aluminij, Koper in Radomlje), se je začela 16. julija 2021, končala pa se bo 21. maja 2022. Naslov branijo nogometaši Mure.

1. krog (16., 17. in 18. julij):
Sobota, 17. julij:
17.00 Aluminij – Koper
20.15 Mura – Tabor

Nedelja, 18. julij:
17.00 Domžale - Olimpija*
20.15 Celje – Maribor

* dvoboj je prestavljen

2. krog (23., 24. in 25. julij):
Petek, 23. julij:

17.00 Tabor - Celje

Sobota, 24. julij:
17.00 Bravo - Aluminij
20.15 Koper - Mura

Nedelja, 25. julij:
17.00 Radomlje - Olimpija
20.15 Maribor - Domžale

3. krog (30., 31. julij in 1. avgust):
Petek, 30. julij:

20.15 Aluminij - Radomlje

Sobota, 31. julij:
17.00 Mura - Bravo
20.15 Celje - Koper

Nedelja, 1. avgust:
17.00 Domžale - Tabor
20.15 Olimpija - Maribor

4. krog (7. avgust):
Radomlje - Maribor
Tabor - Olimpija
Koper - Domžale
Bravo - Celje
Aluminij - Mura

5. krog (14. avgust):
Mura - Radomlje
Celje - Aluminij
Olimpija - Koper
Domžale - Bravo
Maribor - Tabor

6. krog (21. avgust):
Radomlje - Tabor
Koper - Maribor
Bravo - Olimpija
Aluminij - Domžale
Mura - Celje

7. krog (28. avgust):
Celje - Radomlje
Domžale - Mura
Olimpija - Aluminij
Maribor - Bravo
Tabor - Koper

8. krog (11. september):
Radomlje - Koper
Bravo - Tabor
Aluminij - Maribor
Mura - Olimpija
Celje - Domžale

9. krog (18. september):
Domžale - Radomlje
Olimpija - Celje
Maribor - Mura
Tabor - Aluminij
Koper - Bravo 

10. krog (22. september):
Radomlje - Bravo
Koper - Aluminij
Tabor - Mura
Maribor - Celje
Olimpija - Domžale

11. krog (25. september):
Olimpija - Radomlje
Domžale - Maribor
Celje - Tabor
Mura - Koper
Aluminij - Bravo

12. krog (2. oktober):
Radomlje - Aluminij
Bravo - Mura
Koper - Celje
Tabor - Domžale
Maribor - Olimpija

13. krog (16. oktober):
Maribor - Radomlje
Olimpija - Tabor
Domžale - Koper
Celje - Bravo
Mura - Aluminij

14. krog (23. oktober):
Radomlje - Mura
Aluminij - Celje
Koper - Olimpija
Bravo - Domžale
Tabor - Maribor

15. krog (30. oktober):
Tabor - Radomlje 
Maribor - Koper 
Olimpija - Bravo 
Domžale - Aluminij 
Celje - Mura

16. krog (6. november):
Radomlje - Celje 
Mura - Domžale 
Aluminij - Olimpija 
Bravo - Maribor 
Koper - Tabor

17. krog (20. november):
Koper - Radomlje
Tabor - Bravo
Maribor - Aluminij
Olimpija - Mura
Domžale - Celje

18. krog (27. november):
Radomlje - Domžale 
Celje - Olimpija 
Mura - Maribor 
Aluminij - Tabor
Bravo - Koper

19. krog (4. december):
Bravo – Radomlje
Aluminij – Koper
Mura – Tabor
Celje – Maribor
Domžale - Olimpija

20. krog (11. december):
Radomlje - Olimpija
Maribor - Domžale
Tabor - Celje
Koper - Mura
Bravo - Aluminij

21. krog (9. februar):
Aluminij - Radomlje
Mura - Bravo
Celje - Koper
Domžale - Tabor
Olimpija - Maribor

22. krog (12. februar):
Radomlje - Maribor
Tabor - Olimpija
Koper - Domžale
Bravo - Celje
Aluminij - Mura

23. krog (19. februar):
Mura - Radomlje
Celje - Aluminij
Olimpija - Koper
Domžale - Bravo
Maribor - Tabor

24. krog (26. februar):
Radomlje - Tabor
Koper - Maribor
Bravo - Olimpija
Aluminij - Domžale
Mura - Celje

25. krog (2. marec):
Celje - Radomlje
Domžale - Mura
Olimpija - Aluminij
Maribor - Bravo
Tabor - Koper

26. krog (5. marec):
Radomlje - Koper
Bravo - Tabor
Aluminij - Maribor
Mura - Olimpija
Celje - Domžale

27. krog (12. marec):
Domžale - Radomlje
Olimpija - Celje
Maribor - Mura
Tabor - Aluminij
Koper - Bravo 

28. krog (19. marec):
Radomlje - Bravo
Koper - Aluminij
Tabor - Mura
Marbor - Celje
Olimpija - Domžale

29. krog (2. april):
Olimpija - Radomlje
Domžale - Maribor
Celje - Tabor
Mura - Koper
Aluminij - Bravo

30. krog (9. april):
Radomlje - Aluminij
Bravo - Mura
Koper - Celje
Tabor - Domžale
Maribor - Olimpija

31. krog (16. april):
Maribor - Radomlje
Olimpija - Tabor
Domžale - Koper
Celje - Bravo
Mura - Aluminij

32. krog (23. april):
Radomlje - Mura
Aluminij - Celje
Koper - Olimpija
Bravo - Domžale
Tabor - Maribor

33. krog (30. april):
Tabor - Radomlje 
Maribor - Koper 
Olimpija - Bravo 
Domžale - Aluminij 
Celje - Mura

34. krog (7. maj):
Radomlje - Celje 
Mura - Domžale 
Aluminij - Olimpija 
Bravo - Maribor 
Koper - Tabor

35. krog (14. maj):
Koper - Radomlje
Tabor - Bravo
Maribor - Aluminij
Olimpija - Mura
Domžale - Celje

36. krog (21. maj):
Radomlje - Domžale 
Celje - Olimpija 
Mura - Maribor 
Aluminij - Tabor
Bravo - Koper

Komentarji

Pridružite se razpravi!
Za komentar se prijavite tukaj. Strinjam se s pogoji uporabe.

delitve: 6
Delite na: Facebook Twitter Viber Pinterest Messenger E-mail Linkedin