Thermometer Blue 0,15

U21 slovenska nogometna reprezentanca Leo Štulac

Torek, 31. 5. 2016, 18.05

Slovenski mladeniči klonili proti Azerbajdžanu

Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je v Ajdovščini izgubila drugo prijateljsko tekem z Azerbajdžanom. Izid je bil 2:1 (2:1) v korist Azerbajdžana. Slovenija je na prvi tekmi, ta je bila na sporedu v soboto v Novi Gorici, Azerbajdžan premagala visoko s 4:1 (1:0).

V deseti minuti so na zelenici ajdovskega Mestnega stadiona prvi povedli Azerbajdžanci, ko je bil uspešen Rahil Mamadov. V 23. minuti je Leo Štulac, ki je zadel tudi na prvi tekmi, izid poravnal. Tik pred iztekom prvega polčasa so spet nekaj več znanja pokazali gostje, v 45. minuti je končni izid postavil Elan Abduljajev.

Varovance selektorja Primoža Glihe septembra in oktobra čaka zaključek kvalifikacij za evropsko prvenstvo, obračuna z Azerbajdžanom pa sta služila tudi kot priprava na tekme z Irsko, Litvo in Srbijo, proti katerim bodo Slovenci lovili potrditev drugega mesta skupine 2, ki ga slovenska reprezentanca zaseda po sedmih odigranih tekmah.