19.53

nogomet Juventus Boštjan Cesar AC Milan Lazio Inter Samir Handanović Josip Iličić Jasmin Kurtić

Petek, 29. 8. 2014, 19.53

Samir Handanović štirikrat premagan, Romi pripadel derbi

V 12. krogu je Inter Samirja Handanovića z 2:4 izgubil v gosteh pri Romi. Fiorentina je brez slovenske pomoči visoko zmagala.

Samir Handanović je moral v vratih Interja kar štirikrat po žogo v svojo mrežo v Rimu proti Romi v derbiju kroga. Roberto Mancini je izgubil prvič, odkar se je pred kratkim vrnil na klop Interja, pri tem je na priložnost za igro čakal Rene Krhin, a je ni dobil.

V soboto je Chievo remiziral z Laziom pred domačimi navijači brez zadetkov. Boštjan Cesar je v vrstah domačih igral od prve do zadnje minute, v prvi postavi je bil tudi Valter Birsa, ki je bil na igrišču 81 minut. Tretji Slovenec v vrstah Verončanov Dejan Lazarević je sedel na klopi in ni dobil priložnosti za igro.

V nedeljo je Fiorentina navdušila in premagala Cagliari v gosteh s 4:0, a Slovenca Jasmin Kurtić in Josip Iličić, ki se je znašel v nemilosti trenerja Firenčanov, nista dobila priložnosti za igro. Oba sta si tekmo ogledala s klopi za rezervne nogometaše.

Cesena je doma izgubila z Genoo z 0:3. Luka Krajnc tudi tokrat ni igral, sedel je na klopi domačih.

Zato pa je vso tekmo za Palermo, ki je bil pred domačimi navijači z 2:1 boljši od Parme, igral Siniša Anđelković.