Četrtek, 27. 4. 2017, 12.34

Nogometna liga prvakov Severne in Srednje Amerike ter Karibov

Najboljši v ligi prvakov Concacafa so člani Pachuca

Pachuca nogomet | Foto Reuters

Mehiška ekipa Pachuca je na povratni tekmi finala nogometne lige prvakov Severne in Srednje Amerike ter Karibov (Concacaf) z 1:0 premagala prav tako mehiško zasedbo Tigres in s skupnim izidom 2:1 osvojila svoj peti naslov.

Srečanje je odločil Franco Jara v 83. minuti. Devetič v zadnjih enajstih letih sta se v finalu pomerili mehiški moštvi.

Igralci Pachuce so se s tem tudi uvrstili na klubsko svetovno prvenstvo Mednarodne nogometne zveze Fife, ki bo decembra v Združenih arabskih emiratih.