20. 1. 2020,
23.11

4 leta, 3 mesece

Thermometer Blue 0,03

italijansko prvenstvo Josip Iličić Jasmin Kurtić Samir Handanović Žan Majer Valter Birsa

Ponedeljek, 20. 1. 2020, 23.11

Italijansko prvenstvo, 20. krog

Josip Iličić zadel od porazu, Hrvat rešil Milan, Ronaldo Juventus

Cristiano Ronaldo | Ronaldo je z dvema goloma popeljal Juventus do zmage proti Parmi Jasmina Kurtića. | Foto Reuters

V 20. krogu italijanskega prvenstva Žan Majer, ki je v igro vstopil v 62. minuti, z Leccejem remiziral (1:1) z  Interjem Samirja Handanovića, ki je kajpak branil celotno srečanje. Valter Birsa, tekmo je spremljal s klopi, je s Cagliarijem je prav tako remiziral (2:2) pri Brescii. Jasmin Kurtić se je s Parmo spogledoval z remijem proti Juventusu, a je Ronaldo z drugim golom razrešil dvome o zmagovalcu. AC Milan je doma v sodnikovem podaljšku prišel do zmage proti Udineseju, junak pa ni bil Zlatan Ibrahimović, ampak Hrvat Ante Rebić, ki je dosegel dva zadetka - med drugim odločilnega v 93. minuti.

Krog je v ponedeljek zapirl Josip Iličić, ki je z Atalanto gostil Spal in izgubil z 1:2. Slovenski reprezentant se je izkazal z otvoritvenim zadetkom, ki ga je dosegel s peto, a je Spal vrnil z dvojno mero.