22.41

6 let, 4 mesece

Thermometer Blue 0,63

1

Vid Belec Valter Birsa Boštjan Cesar Chievo Atalanta Andrej Kotnik Jasmin Kurtić Josip Iličić AC Milan Samir Handanović Inter italijansko prvenstvo

Ponedeljek, 27. 11. 2017, 22.41

Italijansko prvenstvo, 14. krog:

Atalanta Iličića in Kurtića še podaljšala krizo Belca in druščine

1

Josip Iličić | Foto Reuters

V zadnji tekmi 14. kroga serie A je v ponedeljek Atalanta Josipa Iličića in Jasmina Kurtića Beneventu Vida Belca zadala 14. zaporedni poraz. Od Slovencev je ob rezultatu 1:0 igral le Iličić, ki je v igro vstopil v 52. minuti, v 75. pa podal Bryanu Cristanteju, ki je zadel za zmago. Belčevi po 14 tekmah brez točke ostajajo prikovani na dno serie A.

Inter Samirja Handanovića je v soboto s 3:1 zmagal v gosteh pri Cagliarjiju in na vrhu lestvice za en dan prehitel Napoli. Ta je v nedeljo zmagal v Vidmu in spet skočil na prvo mesto.

Chievo je v soboto doma z 2:1 premagal Spal. Boštjan Cesar je igral vso tekmo in dosegel še drugi avtogol v tej sezoni. Valter Birsa je igral 88 minut. Zmagal je tudi Juventus.

Sobota:
Bologna : Sampdoria 3:0 (2:0)
Verdi 3., Mbaye 23., Okwonkwo 73.; R.K.: Torosidis 45./Bologna

Chievo : Spal 2:1 (1:0)
Ingese 66., 81.; Cesar 17./a.g.
Boštjan Cesar je za Chievo igral vso tekmo. Valter Birsa je bil pri domačih na igrišču 88 minut.

Sassuolo : Verona 0:2 (0:2)
Zuculini 22., Verde 31.; R.K.: Heurtaux 67./Verona

Cagliari : Inter 1:3 (0:1)
Pavoletti 71.; Icardi 29., 83., Brozović 55.
Samir Handanović je za Inter branil vso tekmo.