31. 10. 2019,
22.50

4 leta, 5 mesecev

Thermometer Blue 0,70

Samir Handanović Inter Mario Balotelli serie A italijansko prvenstvo Josip Iličić Jasmin Kurtić

Četrtek, 31. 10. 2019, 22.50

ITALIJANSKO PRVENSTVO, 10. KROG

Kurtić praznih rok na slovitem San Siru

Jasmin Kurtić | Jasmin Kurtić in Spal sta vknjižila še šesti poraz na gostovanju. | Foto Getty Images

Jasmin Kurtić in Spal sta vknjižila še šesti poraz na gostovanju.

V zadnji tekmi 10. kroga serie A je AC Milan z 1:0 ugnal SPAL Jasmina Kurtića, ki je odigral celotno srečanje. Rossonerom je tri točke zagotovil Španec Suso, ki je v 63. minuti mojstrsko zadel s prostega strela.

Josip Iličić je v sredo z Atalanto remiziral pri Napoliju. Iličić je v 86. minuti zadel za 2:2 in s tem Atalanto rešil pred porazom. Juventus je s težavami z 2:1 ugnal Genoo, odločilen gol pa je šele v 95. minuti z bele pike dosegel Cristiano Ronaldo.

Gol Iličića:

Inter je s Samirjem Handanovićem v torek premagal Brescio Maria Balotellija z 2:1.