19.53

nogomet Juventus Boštjan Cesar AC Milan Lazio Inter Samir Handanović Josip Iličić Jasmin Kurtić

Petek, 29. 8. 2014, 19.53

Inter po mesecu in pol le do zmage, Sarma nepremagan

Vodilni Juventus je v enem izmed derbijev 15. kroga doma nepričakovano remiziral s Sampdorio. Fiorentina je s 4:1 zmagala v gosteh pri Ceseni. V ponedeljek je Inter z 2:0 ugnal Chievo.

Siniša Anđelković je za Palermo, ki je z 2:1 premagal Sassuolo, igral od prve do zadnje minute.

Cesena Luke Krajnca, ki ga ni bilo niti na klopi, je doma z 1:4 izgubila proti Fiorentini, pri kateri Jasmin Kurtić ni dobil priložnosti za igro, Josip Iličić pa je na igrišče vstopil v 76. minuti.

V ponedeljek je slovenska trojka pri Chievu Boštjan Cesar (igral je celo tekmo), Valter Birsa (igral je do 64. minute) in Dejan Lazarević (ni vstopil v igro) gostila Inter Samirja Handanovića in Reneja Krhina, ki je obsedel na klopi, ter izgubila z 0:2. To je bil za Chievo prvi poraz po petih tekmah serie A, Inter pa je po petih tekmah le prišel do zmage. Milančani so namreč v italijanskem prvenstvu zadnjič zmagali pred mesecem in pol.