19.53

nogomet Juventus Boštjan Cesar AC Milan Lazio Inter Samir Handanović

Petek, 29. 8. 2014, 19.53

Handanović junak Interja v Torinu

Kot zadnji so z državnim prvenstvom od velikih evropskih lig začeli Italijani. V soboto je Roma premagala Fiorentino. Milan je premagal Lazio s 3:1. Inter je remiziral v Torinu.

V soboto smo videli tri slovenske nastope. Valter Birsa in Boštjan Cesar sta s Chievom gostila Juventus in izgubila z 0:1. Oba sta igrala vso tekmo, medtem ko je Dejan Lazarević sedel na klopi in ni dobil priložnosti za igro v vrstah domačinov.

Josip Iličić je s Fiorentino izgubil z 0:2 v gosteh pri Romi. Tekmo je začel na klopi, a na igrišče prišel že po 35 minutah igre.

Inter je gostoval pri Torinu in remiziral z 0:0. Predvsem po zaslugi vratarja Samirja Handanovića, ki je v prvem polčasu ubranil enajstmetrovko domačih. Pri gostih je bil na klopi tudi Rene Krhin, a ni prišel na igrišče.

Sassuolo je remiziral doma proti Cagliariju, Jasmin Kurtić ni igral.