18.07

Agim Ibraimi Darko Milanič

Četrtek, 31. 1. 2013, 18.07

Dvakrat Tavares, enkrat Ibraimi

Maribor je vpisal novo zmago v pripravah na drugi del sezone. Tokrat je s 3:1 padel madžarski prvoligaš Kapsovar.

Mariborčan je v Moravskih Toplicah, kjer je bila na krajših pripravah v zadnjih dneh, odigrala še eno prijateljsko tekmo pred sobotnim odhodom na priprave v Antalyjo. S 3:1 je premagala Kapsovar, potem ko je najprej z enajstih metrov – najstrožjo kazen je izsilil kar sam –, zadel Agim Ibraimi po 20 minutah igre. Po petih minutah igre v drugem polčasu je na 2:0 povišal Marcos Tavares, ki je zadel po podaji Dejana Trajkovskega. V 70. minuti je kapetan slovenskih prvakov zadel še drugič. Zadel je po podaji Ibraimija. Tri minute za tem so Madžari zadeli in postavili končni izid tekme.

''Videl sem veliko dobrega. Smo na pravi poti. V Moravskih Toplicah smo imeli zelo dobre pogoje, končno smo ves čas vadili na naravni travi, na dobri igralni površini. V štirih dneh smo opravili vse, kar smo načrtovali, zdaj pa bomo z delom nadaljevali v Turčiji,'' je po novi prijateljski tekmi povedal trener Maribora Darko Milanič.