Srbski nogometni pokal

Crveni zvezdi dvojna krona

0,03

termometer

Crvena zvezda nogomet | ogometaši Crvene zvezde so le tri dni po osvojitvi domačega prvenstva osvojili še srbski pokal. | Foto: Guliverimage
ogometaši Crvene zvezde so le tri dni po osvojitvi domačega prvenstva osvojili še srbski pokal. Foto: Guliverimage

Nogometaši Crvene zvezde so le tri dni po osvojitvi domačega prvenstva osvojili še srbski pokal. V finalu v Beogradu so z 2:1 premagali večnega tekmeca Partizan. Oba gola za zmagovalce je dosegel Aleksandar Katai (26., 73.), za črno-bele je vmes izenačil Slobodan Urošević (61.).

Za rdeče-bele je to 26. naslov pokalnih zmagovalcev in hkrati druga zaporedna dvojna krona.