14.43

košarka

Torek, 11. 9. 2012, 14.43

Rusi močnejši od Heliosa

Košarkarji domžalskega Heliosa so v Poreču izgubili pripravljalni dvoboj proti Ruskon-Mordovia Saransk z rezultatom 84:70. Najuspešnejši pri Domžalčanih je bil novinec Bojan Radulović s 19 točkami.

Košarkarji Heliosa se mudijo na tridnevnih pripravah v Poreču, kjer bodo odigrali prav toliko. Prva izmed teh je bila proti ruskemu moštvu iz Saranska, ki nastopa v drugo ligaški konkurenci.

Ob polčasu so bili Domžalčani še v prednosti (34:33), na kar je sledila "črna" tretja četrtina, v kateri so Rusom dovolil kar 30 točk. V zadnjih deset minut so tako vstopili s sedmimi točkami zaostanka. Tudi v zadnji četrtini so dosegli sedem točk manj kot rusko moštvo kar je zadostovalo za končni rezultat 84:70.

V torek se bodo pomerili z Uralom, dan kasneje pa še z Vladivostokom.