Žalgiris Jure Zdovc Zoran Dragić Bayern München Žan Mark Šiško Anthony Randolph Barcelona Real Madrid Evroliga

Petek, 17. 12. 2021, 23.10

Evroliga, 16. krog

Zdovc in Dragić poražena v Kazanu, Šiško ni igral, vodilna kluba do zmag

1

Zoran Dragić, Žalgiris | Zoran Dragić je v Kazanu igral dobre štiri minute in pol, v tem času pa ni dosegel nobene točke. | Foto Guliverimage

Vodilna Barcelona je že v četrtek v gosteh v tekmi 16. kroga košarkarske evrolige premagala Panathinaikos, Real Madrid, pri katerem je v prejšnjem krogu z vrnitvijo pod evropske koše navdušil Antohny Randolph, pa je zmagal v Milanu. Randolph je tokrat prispeval le štiri točke. V petek je Žalgiris Jutera Zdovca in Zorana Dragića doživel poraz v Kazanu.

Jure Zdovc in Zoran Dragić sta z Žalgirisom gostovala pri Unicsu v Kazanu in izgubila s 53:66, Bayern pa je izgubil na težkem gostovanju v Beogradu pri Crveni zvezdi. Bavarcem zaradi težav s hrbtom spet ni mogel pomagati Žan Mark Šiško.

Maccabi Tel Aviv : Anadolu Efes Istanbul 78:92
Žižić 23, Nunnally 14, Evans 12; Larkin 26, Pleiss 15, Bryant, Moerman in Simon po 10

Armani Milano : Real Madrid 73:75
Shields 18, Rodriguez 10; Causeur 17, Yabusele 15, Llull 12

Petek, 17. december:
Unics Kazan : Žalgiris Kaunas  66:53
Hezonja 20, Canaan in Jekiri po 11; Blaževič in Strelnieks po 9, … Zoran Dragić 0 točk, 1 skok, 1 asistenca v 4:33 min.

Alba Berlin : CSKA Moskva 90:93