Torek, 16. 1. 2018, 22.48

Liga NHL, 16. januar

Novoustanovljeni Vegas izgubil na gostovanju, New York končno zmagal

Nashville Predators | Foto Reuters

Trenutno drugouvrščeno moštvo v hokejski ligi NHL, novoustanovljeni Vegas Golden Knights, so gostovali pri Nashville Predators, ki jim gre v tej sezoni prav tako zelo dobro. Zmagali so Predators z izidom 1:0.

Edini zadetek na tekmi je v osmi minuti zadnje tretjine dal dosegel Kevin Fiala.

Hokejisti New York Rangers so na domačem ledu premagali Philadelphia Flyers z izidom 5:1. Pri domačih hokejistih je bil najuspešnejši Rick Nash, ki je dvakrat zadel v polno. S to zmago so  Rangers prekinili niz treh zaporednih porazov.