Dallas Stars Los Angeles Kings Anže Kopitar Anže Kopitar liga NHL NHL

Četrtek, 3. 3. 2022, 8.16

LIGA NHL, 2. MAREC

Kopitarjevi praznih rok v "Dončićevem" mestu #video

Anže Kopitar | Anže Kopitar je z Los Angelesom doživel poraz v Dallasu. | Foto Reuters

Anže Kopitar je z Los Angelesom doživel poraz v Dallasu.

Hokejisti Los Angeles Kings so po hudem porazu proti Boston Bruins (0:7) v ligi NHL izgubili tudi na gostovanju pri Dallas Stars. Domači so v drugi tretjini dosegli štiri zadetke in na koncu slavili s 4:3. Kar šest od sedmih zadetkov je padlo v drugem delu igre, kapetan Los Angelesa Anže Kopitar pa se ni vpisal na seznam strelcev oziroma podajalcev.

Hokejisti Los Angeles Kings so v ligi NHL izgubili še drugič zapored. Na gostovanju v "Dončićevem" mestu, mudili so se pri Dallas Stars, so izgubili s 3:4. V drugi tretjini je padlo kar šest zadetkov. Ryan Suter je izenačil na 3:3 manj kot minuto pred koncem tretje četrtine, Aleksander Radulov pa je 46 sekund za tem postavil končni izid.

Vrhunci dvoboja v Dallasu:

Los Angeles Kings - dva zadetka je dosegel Arthur Kalijev - so pri izkupičku 29 - 19 - 7, oziroma so izgubili drugič zapored po nizu petih zmag. Kapetan Anže Kopitar je dvakrat streljal proti nasprotnim vratom, a brez uspeha.

Naslednjo tekmo bodo Kings, trenutno peti na zahodu, igrali iz sobote na nedeljo po slovenskem času pri devetouvrščeni ekipi vzhoda Columbus Blue Jackets.

Aleksander Ovečkin
Sportal Češka legenda ostro nad ruskega zvezdnika: Si usrane in lažnivec!

Liga NHL, 2. marec:

Dallas Stars : Los Angeles Kings 4:3
Anže Kopitar (Los Angeles) je na ledu prebil 19 minut in 54 sekund. Na vrata Dallasa je streljal dvakrat.

Toronto Maple Leafs : Buffalo Sabres 1:5
New York Rangers : St. Louis Blues 5:3
Seattle Kraken : Nashville Predators 4:3