TELEKOM SLOVENIJE

Petek,
1. 4. 2011,
14.40

Osveženo pred

9 let, 1 mesec

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1

Natisni članek

Natisni članek

Petek, 1. 4. 2011, 14.40

9 let, 1 mesec

Jaz bi tudi (Yo, Tambien)

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 1
V videoteki na SiOL TV! Večkrat nagrajena drama, ki govori o ljubezni med moškim z Downovim sindromom in svobodomiselnim dekletom, bo zadovoljila še tako zahteven filmski okus.

Režija: Álvaro Pastor, Antonio Naharro Igralci: Pablo Pineda, Lola Duenas, Isabel García Lorca, Antonio Naharro, Pedro Álvarez-Ossorio Drama Dolžina: 98 minut Imdb: 7.2/10

Štiriintridesetletni Daniel (Pablo Pineda) je prvi Evropejec z Downovim sindromom, ki mu je uspelo diplomirati. Zaposli se kot socialni delavec v Sevilli, kjer spozna svobodomiselno sodelavko Lauro (Lola Duenas, prejemnica najpomembnejše španske filmske nagrade goya v kategoriji najboljše igralke). Daniel in Laura se hitro spoprijateljita, kar vzbudi pozornost njunih sodelavcev in družin. Edinstveno razmerje se zaplete, ko se Daniel v Lauro tudi zaljubi. Uporniški duši se nočeta ukloniti nobenim družbenim normam, saj oba najdeta prijateljstvo, pa tudi ljubezen, kakršne prej še nista poznala.

Ne spreglejte