Nazaj na Siol.net

TELEKOM SLOVENIJE

Ponedeljek,
24. 6. 2024,
22.46

Osveženo pred

4 tedne, 1 dan

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0,37
teniški globus

Natisni članek

Ponedeljek, 24. 6. 2024, 22.46

4 tedne, 1 dan

Teniški globus, 24. junij

V Nemčiji hiter konec za prvo nosilko

Termometer prikazuje, kako vroč je članek.

Termometer prikaže, kako vroč je članek.

Thermometer Blue 0,37
Jule Niemeier | Jule Niemeier je izločila prvo nosilko Mario Sakari. | Foto Guliverimage

Jule Niemeier je izločila prvo nosilko Mario Sakari.

Foto: Guliverimage

Na turnirju v Bad Homburgu je domačinka Jule Niemeier v prvem krogu z 2:6, 6:2, 7:6 (4) premagala prvo nosilko, Grkinjo Mario Sakari.

Mallorca, ATP 250 (932.135 evrov):

- 1. krog:
Rinky Hijikata (Avs) - Luca Nardi (Ita) 6:2, 2:6, 7:5;
Fabio Fognini (Ita) - Gijs Brouwer (Niz) 7:6 (4), 7:6 (5);
Aleksander Ševčenko (Kaz) - Constant Lestienne (Fra) 7:5, 7:6 (5);
Luciano Darderi (Ita/5) - Pedro Martinez (Špa) 7:5, 7:5;
Sebastian Ofner (Avt) - Jaume Munar (Špa) 3:6, 6:4, 7:6 (4);
Gael Monfils (Fra/6) - Dominic Thiem (Avt) 6:3, 7:6 (3);

Eastbourne, ATP 250 (740.160 evrov):

- 1. krog:
Aleksandar Vukic (Avs) - Fabian Marozsan (Mad) 6:2, 6:4;
Billy Harris (VBr) - Jacob Fearnley (VBr) 6:4, 7:6 (7);
Max Purcell (Avs) - Laszlo Djere (Srb) 6:1, 4:6, 6:3;
Shang Juncheng (Kit) - Tomas Etcheverry (Arg/7) 7:5, 3:6, 7:6 (4);
Marcos Giron (ZDA) - Francisco Cerundolo (Arg/4) 7:6 (5), 7:6 (4);
 

Bad Homburg, WTA 500 (802.237 evrov):

- 1. krog:
Jule Niemeier (Nem) - Maria Sakari (Grč/1) 2:6, 6:2, 7:6 (4);
Linda Noskova (Češ) - Taylor Townsend (ZDA) 7:5, 6:1;
Ljudmila Samsonova (Rus/2) - Sara Sorribes (Špa) 6:3, 6:1;
Katerina Siniakova (Češ) - Clara Burel (Fra) 6:3, 6:7 (7), 6:1;
Beatriz Haddad Maia (Bra/4) - Tamara Korpatsch (Nem) 6:1, 7:6 (8);
Diana Shnaider (Rus) - Angelique Kerber (Nem) 7:5, 6:3;
Ana Blinkova (Rus) - Bianca Andreescu (Kan) 6:4, 6:2;

Eastbourne, WTA 500 (859.796 evrov):

- 1. krog:
Angelina Kalinina (Ukr) - Sorana Cirstea (Rom) 6:3, 6:2;
Magda Linette (Pol) - Anastazija Pavljučenkova (Rus/8) 1:6, 7:6 (4), 6:4;
Harriet Dart (VBr) - Marie Bouzkova (Češ) 7:5, 6:7 (7), 6:4;
Jelena Ostapenko (Lat/5) - Greet Minnen (Bel) 7:6 (3), 6:1;
Yue Yuan (Kit) - Anastazija Potapova (Rus) 6:3, 6:6 (4:1) predaja;
Leyla Fernandez (Kan) - Barbora Krejčikova (Češ/7) 6:2, 3:6, 6:2;

Jannik Sinner
Sportal Znani polfinalisti v Halleju, Londonu in Birminghamu
Alexander Zverev
Sportal Zverev brez finala v Halleju, Kalinskaja še čaka na tekmico
Jessica Pegula
Sportal Pegula slavila v finalu Berlina, Putinceva v Birminghamu, Sinner pa v Halleju
 
Ne spreglejte